Nashville dizisinin yıldızı aynı zamanda yetenekli bir müzisyen. Palladio’nun İngiltere’de başlayıp Amerika’ya uzanan hikayesine yakından bakmaya hazır mısınız?

Giriş Tarihi: 21.03.2017 14:35 Güncelleme Tarihi: 22.03.2017 15:40

HAZIRLAYAN: REYHAN GÜNEŞ, FOTOĞRAFLAR: GEETY IMAGES.COM SPLASHNEWS.COM

KUSURSUZ SEVGİLİ
"Geçtiğimiz yıl kız arkadaşıma Nashville'de sürpriz parti hazırladım. Arkadaşlarımız ve ailelerimizle birlikte partide yaklaşık 150 kişi vardı. En sevdiği üç şarkıcı sahneye çıktı. Mutluluğu gözlerinden okunuyordu."

SOSYAL MEDYA TAKINTISI
"Kendini ve sosyal medya hesaplarını fazla ciddiye alan kadınları çekici bulmuyorum. Karşımdaki kişinin kahvaltımızı ve hayatımızı Snapchat hesabından yayımlamasındansa onunla gerçek bir iletişim kurabilmeyi tercih ederim."

KADINLARDA ÇEKİCİ BULDUKLARI
"Özel olarak şunların çekici olduğunu düşünüyorum gibi bir listem yok ama canlı müzik dinlemeyi seven, çılgınca dans eden ve bağıra çağıra şarkı söyleyip insanların ne düşündüğüne zerre önem vermeyen kadınlar beni etkiler."

PALLADIO SEVERLER
"Hayranlarımdan bazıları portremi çiziyor. İnsanların zamanlarını ayırıp sizin suratınızın resmini yapması inanılmaz gurur verici. Tabii tuhaf bir yanı da yok değil."

ONUN HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ

Nashville seçmelerine internet üzerinden katılmış. Rolü almak için sabaha karşı bilgisayar karşısında rol yapması gerekmiş.

Gunnar rolüne seçilmeden önce hiç Amerika'ya gitmemiş.

Aldığı ilk müzik CD'si Emma Bunton'ınkiymiş.

Tırnak törpüsü fobisi var. Çıkardığı seslere katlanamıyor.

KİMLİK
KARTI
DOĞUM YERİ
VE TARİHİ:

Pembury,
Birleşik
Krallık, 21
Kasım
1986.
ONU NEREDEN
TANIYORUZ:

Nashville
dizisinden
ve Büyük
Kumar
(Runner
Runner)
filminden.

BİZE ULAŞIN