Sekiz sezonluk ekran macerasının her bölümünde bizleri ekrana kilitleyen Vampir Günlükleri (The Vampire Diaries), 10 Mart’ta veda etti.. Ancak biz dizinin yakışıklısı Ian Somerhalder’a hoşça kal demeye hazır değiliz.

Giriş Tarihi: 22.03.2017 15:29 Güncelleme Tarihi: 22.03.2017 15:31

HAZIRLAYAN: REYHAN GÜNEŞ, FOTOĞRAF: GETTY IMAGES.COM

TUVALET ŞAKASI
"İlk çekim günümüzde Paul Wesley'nin karavanına girip klozetini streç filmle kaplamıştım. Neredeyse hiçbir açıdan görünmüyordu. Ama oradan çıktıktan sonra önümüzdeki birkaç yıl boyunca bu adamla birlikte çalışabileceğim düşüncesini kafamdan atamadım. Karavana geri koşup filmi söktüm. İyi ki yapmışım çünkü bu, dostluğumuzun dönüm noktası oldu."

DRAMATİK ETKİ
"Kötü adamlarla birlikte olma fikri kadınlara cazip gelebiliyor. Aslında bu tarz erkekleri çekici yapan şey ilişkideki adrenalin seviyesinin bir türlü düşmüyor olması. Ancak onlar yalnızca kendilerini düşünen tipler. Bir şekilde etraflarındaki enerjiyi emiyorlar. Önemli olan kadınların buna ne kadar izin verdiği."

ÖRNEK AİLE
"Annem sevgi dolu ve zeki bir kadın, babamsa tam bir centilmen. Beni iyi bir birey olarak yetiştirmek için ellerinden geleni yaptılar. Tabii bu, hayatta hata yapmadığım anlamına gelmiyor. Özellikle kadınlarla ilişkimi oturtana kadar zorlu yollardan geçtiğimi söyleyebilirim. Şimdiyse sorumluluk sahibi ve nazik biriyim."

BİZE ULAŞIN