"İlişki nereye gidiyor" sorusunu sormanın doğru yolu

Çıplak Kalmak (Getting Naked) kitabının yazarı Harlan Cohen, ilişkinize zarar vermeden erkeğinizin aklından geçenleri öğrenmenin yollarını açıklıyor.

Giriş Tarihi: 27.03.2017 12:16 Güncelleme Tarihi: 27.03.2017 12:16

1 DOĞRU ZAMAN
Açıkçası bu konuşmayı ne zaman yapmanız gerektiğini söyleyecek sihirli bir formül yok. Size en büyük tavsiyemiz karşınızdaki erkekle aynı noktada olmadığınız anları veya ilişkiye nokta koymanız gerektiğini gösteren işaretleri görmezden gelmemeniz yönünde.

2 DOĞRU YER
Evde birlikte yemek hazırlarken veya açık havada yürüyüş yaptığınız zamanlarda konuyu gündeme getirebilirsiniz. Dışarıda yemek yerken böyle ciddi bir konuyu açmaksa sizi zor durumda bırakabilir. Çünkü konuşma kötü giderse ikiniz de ortamı terk etmek isterken orada çakılı kalabilirsiniz.

3 DOĞRU KELİMELER
Bu konuşmayı yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta söylediklerinizin açık uçlu olması. Ancak bu şekilde ona ne düşündüğünü açıklama fırsatı verebilirsiniz. "Ben yalnızca seninle birlikte olmak istiyorum. Senin de aynı şeyi istediğinden emin olmak istiyorum" gibi cümlelerle aradığınız soruların cevabını bulabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN