Zamanı geri alabilseydi

Erkeklerin aklının başına gelmesi için aradan uzun zaman geçmesi gerekebiliyor. Fox’un yeni komedi programı “Making History”’nin yıldızı Adam Pally, zamanda yolculuğa çıkıp değiştirmek istediği şeyleri anlatıyor.

Giriş Tarihi: 27.03.2017 12:05 Güncelleme Tarihi: 27.03.2017 12:06

HAZIRLAYAN: REYHAN GÜNEŞ

YEMEK TERCİHİ
"Eski flörtümle ilk randevumuzda ekstra cheddar peynirli ve soğan halkalı hamburger sipariş etmiştim. O kadar büyük gelmişti ki ilk ısırıkta içindekilerin yarısı dökülmüştü. Utancımdan ne yapacağımı bilemeyip kendimi yemeğe vurmuştum. Onun tabağındaki patates kızartmalarını bile yemiştim. Şimdi neden bir daha görüşmediğimizi daha iyi anlıyorum."

AYNI ANDA İKİ KADINLA RANDEVU
"Hiçbir zaman böyle bir şey yapmadım. Zamanı gerçekten geri alabilseydim değiştireceklerimin başında bu geliyor. Şimdi düşününce 'biraz daha eğlenseydim hiç fena olmazdı' diye düşünüyorum."

ÇENESİ DÜŞÜK ŞAKACI
"Bazı buluşmalarda 'bak bu anlatacağım hikaye çok komik' deyip karşımdaki kadının ilgisini çekebilmek için bir şeyler uydururdum. Kendini ve esprini gereğinden fazla pazarlamanın geri teptiğini görmem uzun sürdü."

YANLIŞ KIYAFETLER
"Anın heyecanı nedeniyle kan-ter içinde kaldığım ilk randevulardan sonra kazakların içine tişört giymem gerektiğini öğrendim."

KARIŞIK MESAJLAR
"Görüşmediğimiz zamanlarda özlediğim ve ısrarla buluşmak istediğim ama buluşunca kendimi bir türlü yakın hissetmediğim kadınları hayatımdan çıkardım. Sanırım sevginin böyle bir duygu olmadığını anlamak için çok zeki olmaya gerek yok."

BİZE ULAŞIN