Yeni bir popstar adayımız olduğunu müjdelemek isteriz! Yakışıklı ve yetenekli Batuhan Sevimo, Zerrin Özer’in Her Şey Seninle Güzel şarkısına yaptığı cover ile adından hayli söz ettireceğe benziyor.

Giriş Tarihi: 23.05.2017 11:54 Güncelleme Tarihi: 23.05.2017 12:10

HAZIRLAYAN: DAMLA DURAK

İLHAMI SADELİK
"Sadelikten ilham alıyorum. Hep sade şeyleri sevdim, kullandığım dilde de benzer bir zevk benimsedim. Çıkış yapmış olduğum Her Şey Seninle Güzel şarkısını cover'larken de, beni en çeken yön şarkının sözlerinin sadeliği oldu. Birine 'seni seviyorum' demenin bin bir türlü yolu var ama birine 'her şey seninle güzel' demek belki de bu yolların en güzellerinden. Şarkının sahip olduğu bu duru romantizm, benim kelimelere dökülmüş halim."

AŞKA BAKIŞI
"Bu konuda biraz eski kafalıyım, aşkın hayatta çok nadir uğradığına inanıyorum. Aşık olmadığım biriyle, kontrolü ve sınırları olan bir ilişki benim yaşatacağım bir standart değil. Aşk özgür olmalı; bu yüzden ben kendini iyi tanıyan, güvenli ve uğraştığı alanda başarılı kadınlardan hoşlanıyorum."

MÜZİK MACERASI
" Müzik serüvenim gitar çalmaya merak salmamla başladı. 14 yaşımdayken ilk grubumu kurdum. Bir buçuk yıl Beyoğlu'nda canlı müzik barlarında sahne aldık. O yaz Avustralya'ya gittim ve bir okula kaydoldum. Okul çıkışlarında Australian Institute of Country Music adında bir müzik okulunda zaman geçiriyordum. Orada hem performans dersleri aldım hem de doğaçlama derslerinde müziği daha analitik düşünmeyi öğrendim. İstanbul'a döndüğümde iki arkadaşımla beraber Wine Red isimli grubumuzu kurduk. Çalıştığım DJ'lerden biri Güneş Ergün oldu; benim yazmış olduğum bir projede Travis, David Gilmour gibi isimlere vokallik yapmış soul sanatçısı Chris Ballin ile çalışma fırsatı buldum."

LİSANSLI RUGBY OYUNCUSU
"Rugby'le ilk Avustralya'da tanıştım ama çok zayıf olduğum için oynamaya cesaret edemedim. Okulun bir rugby kulubü olduğunu öğrenir öğrenmez takımla antremana çıktım ve takıma dahil oldum."

KİMLİK KARTI
DOĞUM YERİ VE
TARİHİ:
İstanbul,
27 Mart 1995.
BURCU: Koç.
EĞİTİMİ: Bilgi
Üniversitesi'nde
İşletme okuyor.

BİZE ULAŞIN