Bazı erkekler var ki, yakışıklılığını kelimelerle ifade etmekte zorlanıyoruz. Genç yaşında modellik kariyerinin zirvesine çıkan Francisco Lachowski, aynı zamanda aile hayatıyla da kendisine hayran bırakıyor. Gelin, kendisini mercek altına alalım.

Giriş Tarihi: 25.05.2017 12:35 Güncelleme Tarihi: 26.05.2017 12:57

HAZIRLAYAN: REYHAN GÜNEŞ, FOTOĞRAF: GETTY IMAGES.COM

KEŞFEDİLİŞ ÖYKÜSÜ
Baba tarafı Polonya, anne tarafıysa Almanya ve Portekiz asıllı Lachowski, 2009 yılında Ford Models Supermodel of the World in Sao Paulo yarışmasına katılmış ve yarışmada birinci olarak modellik kariyerine başlamış. İlk etapta seyirciyle bire bir etkileşim içine girebildiği için defilelerde yer almak en büyük tutkusu olmuş. Ancak kısa süre sonra basılı medyanın da en az podyum kadar eğlenceli bir dünya olduğunu keşfetmiş. Bir röportajında, "Podyumda yürürken üzerine düşen işi göz açıp kapayıncaya kadar bitiriyorsun. Basılı işler içinse günlerce çekim yapılıyor. Hem daha sıkı çalışıyorsun hem de model olarak yeteneklerinin sınırlarını keşfediyorsun" diyor.

FİZİĞİNE ÜLKESİNE BORÇLU
"Brezilya'da insanların sağlıklı yaşam kültürü var. Büyürken sörf, kaykay, tenis, futbol ve dalış gibi sporun farklı dallarıyla ilgilenme şansım oldu. Özellikle su sporlarına büyük ilgim var. 16 yaşındayken çok zayıftım. Kas yapımı güçlendirmek adına üç ay boyunca her gün ağırlık çalıştım. Vücudumu büyük oranda o dönemde elde ettim diyebilirim. Şimdiyse günlük kardiyo egzersizleri yapıyorum."

TAM BİR AİLE BABASI
Francisco, 19 yaşındayken dergi çekimi için gittiği Tokyo'da kendisi gibi modellik yapan eşi Jessiann Gravel ile tanışmış. "Jessian'la tanıştığımda yanımdaki insanlardan biri onu çok beğendiğini söylemişti. Bense o dönemde yalnızca eğlenmek ve partilere katılmak derdindeydim ama bir süre sonra konuşmaya başladık ve birbirimizden uzaklaşamadık. Tavrına ve tarzına hayran kalmıştım. Çok güçlü bir karakteri olduğu için onunla evlenmek istedim. O hayatta dik durmayı başarabilmiş, güçlü kadınlardan biri" diyor. Çift, Milo ve Laslo adını verdiği iki çocuğuyla mutlu aile hayatı yaşıyor ve sosyal medya paylaşımlarıyla kalbimizi eritiyor.

KİMLİK KARTI
DOĞUM YERİ VE
TARİHİ:
Curitiba,
Brezilya,
13 Mayıs 1991.
ONU NEREDEN TANIYORUZ:
Dior Homme, Karl
Lagerfeld ve Gucci gibi
markaların
podyumlarından.
İLİŞKİ DURUMU:
Jessiann Gravel
Beland ile evli.

BİZE ULAŞIN