Makyaj artisti olarak yakından takip ettiğimiz Seçkin Süngüç’le, ilk single’ı Yokuş’u ve makyajdan müziğe uzanan serüvenini konuştuk.

Giriş Tarihi: 21.06.2017 15:14 Güncelleme Tarihi: 21.06.2017 15:14

HAZIRLAYAN: DAMLA DURAK

ÇOCUKLUK HAYALİ
"Müzik çocukluktan beri hep hayalimdi. Çok uzun zamandır da bir şeyler yapmak istiyordum ama hem yoğun iş tempom hem de istediğim şarkıyı bulamadığımdan ertelemiştim. Yakın zamanda tesadüf eseri bir arkadaşımın Yokuş'u dinletmesiyle değişti her şey. Şarkıyı çok beğendim ve hemen alıp stüdyoya girdim. Bir süre üzerinde çalıştıktan ve hazır olduktan sonra ilk single'ımı çıkarmış oldum."

ÜNLÜ İSİMLERDEN TAM DESTEK
"Pek çok ünlü sanatçı arkadaşlarımdan ve büyüklerimden aldığım tepkiler çok olumlu yönde. Herkesin beğenisini kısa sürede kazandı şarkı. Hem sesimi hem şarkıyı gayet başarılı buluyorlar. Her şey istediğim gibi gidiyor. Ben de bu durumdan çok memnunum. Şu an hem makyaj hem müzik bir arada ilerleyecek. Planlarım ilk önce şarkımın büyük kitleler tarafından dinlenip, sevilmesi. Beraberinde konserler de planlıyoruz tabii. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor. Ayrıca ikinci şarkının hazırlıklarına başlıyorum. Hedefim yaz sonu bir şarkı daha çıkarmak."

BESTELERİ DE VAR
"Ben uzun zamandır söz yazıyorum ve beste yapıyorum Hatta Hülya Avşar'ın son albümünde söz ve bestesi bana ait olan bir şarkım var. İkinci şarkım için belki kendi şarkımı da söyleyebilirim. Henüz belli değil…"

KLİPTE NİHAT ODABAŞI İMZASI
"Nihat Odabaşı bence Türkiye'deki en iyi fotoğrafçı ve klip yönetmenlerinden biri. Onunla çalışmak hayalimdi; ne mutlu ki hem fotoğraflarımı hem de klibimi çekti ve ortaya şahane bir iş çıktı. Çekimlerimiz çok eğlenceli ve güzel geçti. Nihat'la çok eski arkadaş olmamızın da çekimlerdeki enerjiye katkısı oldu tabii ki. Tepkiler ise harika. Herkes fotoğrafları ve klibi beğeniyor. Benim de çok içime sinen bir iş oldu."

KİMLİK KARTI
DOĞUM YERİ VE TARİHİ:

İstanbul, 14 Ağustos 1984
BURCU: Aslan
GÖZ RENGİ: Yeşil

BİZE ULAŞIN