Size nasıl hediye seçiyor?

Hayatınızdaki yakışıklı, özel günlerinizde sizi en mutlu edeceğini düşündüğü hediyeyi alma sürecinde neler yaşıyor dersiniz?

MAIN IMAGE: YUTSAI. PITT: AF ARCHIVE / ALAMY STOCK PHOTO.
HUSSEY: MARLEY KATE. ALL OTHERS: GETTY IMAGES.

RANDEVU GECESİ GÖZLEMLERİ
Buluştuğunuzda ne tarz kokuları beğendiğinizi anlamak için muhtemelen sarılırken sizi hafifçe kokluyordur. Göz ucuyla ne giydiğinize baktıktan sonra gecenin ilerleyen saatlerinde sizin evinize gittiğinizde kıyafet dolabınıza bakıyordur.

UYUMLU PARFÜMLER
Parfüm seçerken ten kokunuza uygun olduğunu düşündüğü şekilde sizi tarif edebiliyor: "Tıpkı kurabiye gibi kokuyor" ya da halihazırda kullandığınız parfüm markasının başka çeşidini almayı tercih ediyor.

ÇANTA MESELESİ
Çantanın boyutu ve ağırlığı karşısında hayretler içine düşse de büyük çantaların kullanışlılığının farkında. Hatta kendi eşyalarını size vermenin rahatlığını da sonuna kadar yaşıyor. Bu yüzden kullandığınız çantanın başka rengini almayı uygun buluyorlar.

AKSESUAR ARAŞTIRMASI
Aksesuar düşkünlüğünüzün farkında. Bu nedenle size hediye alacağı zaman aklına gelen ilk seçenek bu oluyor, kolye veya küpe seçeneklerinden birinde karar kılıyorlar. Yüzükle çıkarak yanlış mesaj vermek istemiyorlar.

SON DAKİKACILAR
Bazı erkekler karşınıza daha sıradan hediyelerle çıkabiliyor. Çünkü genellikle yanınıza gelmeden önce yol üstündeki bir mağazaya uğramış ve sizin için düz elbise veya tişört seçmiş oluyorlar.

BİZE ULAŞIN