Beyazperdenin en seksi erkeği ünvanını Jamie Dornan'ın elinden almaya aday, eski boks şampiyonu, dansçı, oyuncu ve model Kevin Mischel'i yakından tanımaya hazır mısınız?

HAZIRLAYAN: REYHAN GÜNEŞ
FOTOĞRAF: STEPHANE CARDINALE/GETTY IMAGES.COM

ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİ
Son dönemin yıldızı parlayanlarından olmayı başaran , sektörde o kadar yeni ki kendisi hakkında fazla bilgi yok. 30 yaşındaki aktörün doğum yeri ve ilişki durumuyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmasa da genç yaştan itibaren spora özellikle boksa meraklı olduğu edindiğimiz bilgiler arasında.

DANS TUTKUSU
Ergenlik yıllarında Paris banliyölerinde yaşarken spor salonuna gittiği günlerin birinde sokak dansçılarıyla karşılaşmış ve o andan itibaren dans hayatında önemli yer kaplamış. Funk ve hip-hop'ın birleşiminden doğan 'popping' türünde uzmanlaşmış. Hiçbir dans okulunda eğitim almadan yalnızca sahne tecrübesi edinerek kendini geliştirmiş.

SIRADA OYUNCULUK VAR
Mischel, 2016 yılında yayımlanan Houda Benyamina yönetmenliğindeki Divines filminin kadrosunda yer aldı. Bu sinemadaki ilk büyük rolüydü. Filmdeki başarısının ardından kariyerinde oyunculuğa yöneldi ve Night In White Satie tiyatro oyununda başrol olarak izleyicilerin karşısına çıktı.

ONUN HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ
Divines'dan önce komedi filmi tecrübesi olmamış.

Oyunculuğa devam etmeyi düşünse de dans hep hayatında olsun istiyor.

"Sizden dans etmenizi değil; performans sergilemenizi istiyorum" diyen Kader Attou, favori koreograflarından.

Yakışıklılığıyla adından söz ettirmeye başlasa da bu durumun hiçbir zaman yeteneğinin ya da hayatı yaşayış tarzının önüne geçmesini istemiyor. O hayatı bildiği gibi yaşamayı seven özgür ruhlardan biri.

Sinemadaki sonraki projesinde sıradan bir erkeği canlandırmak istiyor.

ONU NEREDEN TANIYORUZ: 2016 yılında yayımlanan Divines filminden.

BİZE ULAŞIN