Henüz 19 yaşında olsa da modaevlerinin her defilesinde podyumda istediği Lucky Blue Smith kariyeri, kız arkadaşı Stormi Henley ile ilişkisi ve genç yaşta baba olmakla ilgili düşüncelerini açıklıyor.

HAZIRLAYAN: REYHAN GÜNEŞ
FOTOĞRAF: DANY BRUBAKER
MODA EDİTÖRÜ: JAMES WORTHINGTON

DÖRT ANNE
"Kadınlar hakkında bildiğim her şeyi annem ve üç kız kardeşimden öğrendim. Kardeşlerim erkeklerle yaşadığı olayları gelip bana anlatırdı. Toplamda dört anne tarafından büyütüldüm diyebilirim. Bu yüzden kadınlarda sistemin nasıl işlediğini biliyorum."

ÖRNEK BABA
"Baba olacağımı öğrendiğim anda mutluluktan havaya uçtum. Bebekler hakkında o kadar çok yazı okudum ki inanamazsınız. Hiçbir doktor randevusunu kaçırmadım. Kızımla tanıştığım anda ona hissettiğim sevgi bambaşkaydı."

ÇEKİCİ GÜÇ
"Seksi olmak benim için açık giyinmek anlamına gelmiyor. Kendinden emin, cool ve tatlı kadınlar tavırlarıyla beni etkiliyor."

AKIL YAŞTA DEĞİL
"Kız arkadaşım benden yedi yaş büyük ama bu beni olumsuz etkilemiyor. Modellik kariyerim boyunca benden yaşça büyük insanlarla aynı ortamda bulunma fırsatı edindim. Ergenlik dönemindeyken 20'li yaşlarında insanlarla çalıştım. Bazı yakın arkadaşlarım benden onlarca yaş büyük. 60'larındaki insanlarla çok iyi sohbet ediyorum.

ÜNLÜ OLMADAN ÖNCE
"Utah'taki arkadaşlarımla hâlâ görüşüyorum. Bazıları 'Tanıdığım o punk ruhlu çocuk hiç değişmedi'; bazılarıysa 'Tüm bunları yaşadığını görmek gerçekten inanılmaz' diyor. Ben de öyle düşünüyorum. Yaşadığım hayatta kendimi hız treninin üzerinde tutunmaya çalışan biri gibi hissediyorum.

BİZE ULAŞIN