Arnold Schwarzenegger’in oğlu Patrick Schwarzenegger, Bella Thorne ile rol aldığı Midnight Sun filmiyle büyük ses getirmeye hazırlanıyor. Görmezden gelemediğimiz yakışıklılığıysa onu bu sayfalara taşımamızı sağlıyor.

HAZIRLAYAN: REYHAN GÜNEŞ
FOTOĞRAF: ROY ROCHLIN/GETTY IMAGES TURKEY

Babadan Alınan Öğütler
"Babam her zaman 'Bu işi yapamazsın' diyerek motivasyon düşüren insanlardan uzak durmamı tavsiye etti. Kendisi bambaşka bir ülkeden, cebinde neredeyse hiç para olmadan Amerika'ya gelerek zirveye çıkan yolu başarıyla tırmanmış. Bu bana hedeflerim doğrultusunda emin adımlarla ilerlemem konusunda özgüven veriyor. Onun kanatları altından çıkarak birey olmak hayattaki en büyük hedeflerimden."

Her Zaman Önüne Bakıyor
"Bu zamana kadar elbette başarısızlıkla sonuçlanan ilişkilerim oldu. Ancak her zaman önüme bakıyorum. Kötü olaylar gelip geçicidir, önemli olan yaşadıklarınızdan edindiğiniz tecrübeyle yola devam etmek. Bu sizi günün birinde çok daha iyi bir eş yapacaktır."

İlişki Hedefleri
"Edindiğim tecrübeler sayesinde daha iyi buluşma fikirlerine sahip olmam gerektiğini öğrendim. Bugüne dek hiçbir kız arkadaşımı büyük sürprizler yapıp şaşırtmadım. Sanırım ilişkilere bakış açımda biraz değişiklik yapmam gerekiyor."

Duygusallık Had Safhada
"Bazı erkekler duygusallıklarını gizlemekten yana ama ben kız arkadaşım Abby Champion ile birlikte romantik filmler izlemeyi çok seviyorum. The Notebook (Not Defteri) ve The Fault In Our Stars (Aynı Yıldızın Altında) bu filmlerin başında geliyor."

Kimlik Kartı
Doğum
Yeri ve
Tarihi:
Los
Angeles-
Amerika, 18
Eylül 1993.
Onu
Nereden
Tanıyoruz?

Stuck In Love
(Aşkla Bağlı)
ve Scouts
vs. Zombies
(İzciler
Zombilere
Karşı)
filmlerinden.

ONUN HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ

15 yaşındayken Project360 adlı bir marka kurarak moda aracılığıyla global sorunlara dikkat çekmek istemiş.

Geçtiğimiz yıllarda Miley Cyrus ile beş ay kadar süreyle ilişki yaşamış.

Taylor Swift'in eski sevgilisi Conor Kennedy'i Patrick ile aldattığı iddia edilmişti.

Amerika'nın John F. Kennedy ile anne tarafından akrabalığı var.

BİZE ULAŞIN