İki yıl önce Yakıyor İçimi şarkısı ile hayatımıza giren Caner Kızıl, şimdilerde birkaç ay önce yayınladığı eğlenceli şarkısı Olaylar Olaylar’a gelen olumlu dönüşlerin keyfini çıkarmakla ve Haziran ayında çıkaracağı yeni şarkısı üzerinde çalışmakla meşgul.

HAZIRLAYAN: LARA AKYEL

FOTOĞRAF: SEMA ARSLAN

Şarkı Söylemek mi Söz Yazmak mı?
"İkisi birleşince en büyük haz ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar sahnemde birçok ünlünün şarkısını söyledim halen söylüyorum. Fakat kendi şarkılarımı söylediğimde ve dinleyicilerin eşlik ettiğini gördüğümde yaşadığım mutluluğun önüne hiçbir şey geçemez."

Günümüzün İlişkileri
"Olaylar Olaylar'ı yazarken günümüz ilişki durumlarından ve herkesin bir süre sonra arıza çıkarmasından ilham aldım.Durum böyle olunca, eğlenceli bir şarkı ortaya çıktı."

Klip Çekimleri
"Olaylar Olaylar klip çekimlerinde hesaba katamadığımız bazı aksilikler yaşadık. O an sinir bozucu gelse de şu an düşününce komik geliyor. Klip çekimindeki ilk mekanımız olan basket sahası için önceden izin almamıza rağmen kovulduk. Bu yüzden, sahada gizli gizli çekim yapmak zorunda kaldık. Tam kurguladığımız gibi olmasa da yönetmenimiz iyi kareler yakalayabildi neyse ki."

Hedeflere Gelirsek
"Müzik başlı başına bir okyanus. Müzikle ilgili hep hayallerim olmuştur ama zaman geçtikçe hedefleriniz konusunda daha gerçekçi oluyorsunuz. Kendi şarkılarımı, kendi müzik tarzımı oturtup bir kitle edinmek ve müzik tarzımı insanlara sevdirmek istiyorum. Diğer müzisyen arkadaşlara bir gün ilham kaynağı olmak çok isterim."

Konfor Önemli
"Spor ve rahat giyinmeyi seviyorum. Genelde kombinlerimi yaparken rahatlık ve şıklığa özen gösteriyorum. Gardırobumun en sevdiğim parçaları arasında kapüşonlu sweatshirt'lerim var."

Kimlik Kartı
Doğum Yeri ve Tarihi:

13 Haziran 1989, Diyarbakır
Burcu: İkizler.
Eğitimi: Pamukkale
Üniversitesi,
Müzik bölümü mezunu.

BİZE ULAŞIN