Moda dünyasında kısa sürede parlayıp sönen modeller görmeye alışkınız. Ancak Max Rogers, onlardan biri olmadığını çoktan herkese kanıtladı.

Yeri Doldurulamayanlar
"Eşim Kimberley ile tanıştığımda onun kim olduğu konusunda en ufak fikrim yoktu. Onunla zaman geçirdikçe şehrin en havalı kızıyla takıldığımı fark ettim. Şimdiyse hayattaki en büyük aşklarım eşim ve iki kızım. Son zamanlarda birlikte çok vakit geçiriyoruz. Kızlarımın karakter oluşumu sürecinde yanlarında olmak benzersiz bir duygu. Dışarıdan bakıldığında çok tempolu gibi görünebilir ama hayatımın şu anki halinden çok memnunum."

Fazlası Zarar
"Sağlık ve güzelliğin içten geldiğine inanıyorum. Bu nedenle dışarıdan ne kadar müdahale edilirse edilsin beslenme düzenine dikkat edilmesi büyük önem taşıyor. Ben yıllar içinde yiyeceklerin vücudumu nasıl etkilediğini gözlemledim. Besinlerin herkes üzerinde farklı etkisi olabiliyor. Genel geçer doğruların başındaysa uyku düzenine dikkat edip bol su içmek geliyor. Kozmetik ürünlerdeyse 'gerektiği kadar' felsefesini benimsemenizi tavsiye ediyorum."

Amerikan Rüyası
"İngiltere'den Amerika'ya taşınmak her şeyden önce yönetmenlik anlamında beni etkiledi. Evinizden uzaktayken daha fazla görüp, daha farklı durumları tecrübe etme şansınız oluyor. İngiltere'den uzaklaşsam bile o saat dilimine göre hayatı yaşamayı tercih ediyorum. Sabah erkenden kalkıp çalışmaya başlıyorum. Bu nedenle senaryoları genelde Amerika'da yazmaya çalışıyorum."

Kimlik Kartı
Doğum Yeri
ve Tarihi:

İngiltere, 22
Temmuz 1983.
Medeni
Durumu:

Pussycat Dolls
grubundan
tanıdığımız
Kimberly Wyatt
ile evli.

Onun Hakkında Bilmedikleriniz

Son dönemin popüler trendi sim, ona hiç hitap etmiyor. Simli herhangi bir parçanın evine girmesinin asla mümkün olmadığını söylüyor.

Kendisi kamera arkasında da hayli yetenekli. Senaryosunu yazıp yönettiği birkaç kısa filmi var.

Willow ve Maple adında iki kızı var.

Netflix ve iTunes harcamalarında ipin ucunu kaçırabiliyor.

Quentin Tarantino, Guy Ritchie ve Coen kardeşler, en sevdiği yönetmenler listesinde yer alıyor.

BİZE ULAŞIN