50 soruda Lider Şahin

Bir efsanenin çocuğu olmak zordur; ancak Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin bunun hakkını en iyi şekilde veriyor. Çok yakında kendi şarkılarını dinleyeceğimiz bu genç ve yakışıklı adam, içini ilk kez siz Cosmopolitan okurlarına açıyor.

Giriş Tarihi: 06.06.2018 15:59 Güncelleme Tarihi: 06.06.2018 15:59

Bir efsanenin çocuğu olmak zordur; ancak Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin bunun hakkını en iyi şekilde veriyor. Çok yakında kendi şarkılarını dinleyeceğimiz bu genç ve yakışıklı adam, içini ilk kez siz Cosmopolitan okurlarına açıyor.


Röportaj Damla Durak
Fotoğraf Sinem Yazıcı
Moda editörü Simge Yücepur


Gömlek, ceket ve
pantolon, Emre Erdemoğlu,
Fiyat istek üzerine
(Sağ Sayfa)
Gömlek, Paul Smith, 920 TL
Ceket, Caruso/Beymen, 4.675 TL
Fular, Beymen Club, 129 TL
Pantolon, Tween, 230 TL


Ünlü bir ebeveyniniz varsa hayat sizi doğar doğmaz bazı sorumluluklara karşılar. Sizi herkes bir şekilde tanıyacak, adınızı bilecektir... Attığınız her adım takip edilir, gözler üzerinizdedir. Bunu aşabilmek, hazmedebilmek ise şüphesiz ki güçlü duruş ve olgunluk gerektirir. İşte Lider Şahin, tam da böyle biri... Hal böyle olunca içimizdeki onu tanıma isteğini daha fazla dizginleyemedik ve bir araya geldik. Dünyanın en rahat, neşeli, uyumlu adamlarından biri olduğunu en baştan söyleyelim. Sıfır ego! Onun hakkında bu zamana kadar bildiklerinizi bir kenara bırakın ve şimdi sıfırdan, onu kendisinden dinleyin.

BİZE ULAŞIN