Riverdale dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken KJ Apa, son yıllarda Yeni Zelanda’dan hayatımıza giren en yetenekli isimler arasında.

Giriş Tarihi: 13.06.2018 15:47 Güncelleme Tarihi: 13.06.2018 15:47

HAZIRLAYAN: REYHAN GÜNEŞ
FOTOĞRAF: GETTYIMAGES.COM.

Seksi Sahneler
"Neredeyse hiç tanımadığınız biriyle senaryo gereği yakınlaşmak çok tuhaf bir his. Film setleri daha uzun sürdüğünden (ve senaryo akışı gereği) karşınızdaki kişiyi tanıma fırsatı buluyor, hatta onunla arkadaş oluyorsunuz. Camila (dizide Veronica karakterini canlandıran Camila Mendes) ile ben kendimizi bir anda romantik sahnelerin içinde bulduk. Şimdi aradan geçen zaman sayesinde arkadaş olduğumuz için işler çok daha kolay ve rahat."

Ülkeden Ülkeye Değişen Kodlar
"Amerika'daki erkekler Yeni Zelanda'dakilere kıyasla çok daha özgüvenli. Yeni Zelanda'da erkek arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda beğendiğiniz kadının yanına gidip onunla konuşmak gibi bir durum yoktur. Pek çok erkek, kadınlarla konuşmak konusunda çekingen davranır. Amerika'ya gelmek bu nedenle daha özgüvenli biri olmama vesile oldu. Ayrıca kadınlar aksanımı çekici buluyor."

Cesur Yürek
"Bungee jumping gibi korku, macera ve adrenalin dolu etkinlikler tam bana göre. Daha önce yapmış olsanız da metrelerce yukarıdan düşme anında yine korku ve heyecanın sizi ele geçirdiğini hissediyorsunuz. Sette olmak da bana bunu anımsatıyor. Zaten yaptığınız iş size kendinizi heyecanlı hissettirmiyorsa o işi bırakmalısınız."

Hollywood Aşkları
"Romantik komedilere bayılıyorum. Netflix'te izleme geçmişime bakarsanız yayımlanan neredeyse bütün romantik komedi ve dizileri izlediğimi görebilirsiniz. Bu yapımları izlerken hayatımda geri kalan her şeyi unutuyorum. Favorim Four Christmases. Bu filmi yılın her dönemi izleyebilirim."

Kimlik Kartı
Tam Adı:

Keneti James
Fitzgerald.
Doğum Yeri
ve Tarihi:

Auckland, Yeni
Zelanda, 17
Haziran 1997.

Onun Hakkında Bilmedikleriniz

Piyano ve gitar çalıyor.

Riverdale dizisi için saçlarını kırmızıya boyatması yaklaşık 10 saat sürmüş.

Amerika'ya taşınmadan önce ülkesinde bir pembe dizide rol almış.


BİZE ULAŞIN