Takip edilesi hesaplar

Bazı erkekler stil oyununda çıtayı bir tık daha yukarı taşıor. Hem sokak modası hem de klasik çizgideki tarzlarıyla Instagram dünyasında fırtınalar estiren hesaplardan ilham almak serbest.

REYHAN GÜNEŞ

Giaro Giarratana

İtalyan ve Hollanda asıllı Giaro, model olarak çalışıyor. Stilinde bohem ve rock chic öğeleri yansıtmayı seviyor.

@giarogiarratana

Andreas Weinas

Weinas, işletme ve tekstil konularında eğitim almış. Kişisel tarzını 'İskandinav, İtalyan ve İngiliz ögelerin bir arada bulunduğu lacivert, kahverengi ve gri ağırlıklı' şeklinde yorumluyor.

@andreasweinas

Sang Woo Kim

Kore'de doğup İngiltere'de büyüyen Kim, hem sanatçı hem modellik yapıyor. Kişisel stilinde Patti Smith ve Robert Mapplethorpe ikilisinden ilham alıyor. Bohem ve romantik stili bir arada yansıtıyor.

@sangwo0

Luka Sabbat

20 yaşındaki Luka Sabbat, bugüne dek Dolce&Gabbana ve Hugo Boss gibi markaların podyumunda karşımıza çıktı. tasarımcı baba ve stilist annenin çocuğu olarak bu renkli dünyanın içine doğmuş ve bu alanda kariyer sahibi olmak istediği için eğitimini yarım bırakmış.

@lukasabbat

Tinie Tempah

Hem müzik hem de moda dünyasında ismini duyurmayı başarmış bir isimle karşınızdayız. British Phonographic Industry (Brit) ödüllü şarkıcı aynı zamanda What We Wear adlı markanın yaratıcısı.

@tiniegram

Adam Gallaghar

2 milyondan fazla takipçisiyle sosyal medyanın en parlak isimlerinden biri olmayı başarıyor. Hesabında ipuçlarının yanı sıra 'Keşke ben de orada olsaydım' dedirtecek seyahat rotaları bulabilirsiniz.

@imgalla

Simon Crompton

Klasik giyim severleri buraya alalım. Stilinde kullandığı renk ve kumaşlar konusunda sektöre kıyasla kendi stil kodlarına bağlı kalmayı sevdiğini belirten Crompton, kıyafet seçimlerinde kalıp ve kaliteye büyük önem veriyor.

@permanentstylelondon

Peter Jones

Listemizin iddialı isimlerinden biri Peter Jones. Henüz Instagram dünyasında hak ettiği noktada olmasa da yakın zamanda çok daha geniş kitlelere ulaşacağını tahmin ediyoruz.

@peterjonesstyle

Justin O'Shea

SSS World Corp adlı erkek giyim markasının kurucusu Justin O'Shea, Instagram'da 100 binden fazla takipçiye sahip. Sokak stili klasmanında en çok fotoğraflanan isimlerden olan O'Shea, tarzını "klasik ganster" olarak tanımlıyor.

@justinoshea

Frederik Lentz Anderson

Anderson, listemize Danimarka'dan giriş yapıyor. Çeşitli dergilerde moda direktörü olarak çalışıyor. En büyük ilham kaynağıysa sanatçı Richard Avedon.

@frederik_la

Leo Mandella

Leo, listenin belki de en şaşırtıcı isimlerinden çünkü yalnızca 14 yaşında. Kendisi, İngiltere'de yaşıyor ve sokak stilinin en başarılı isimleri arasında yer alıyor. Favori markası ise Supreme.

@gullyguyleo

BİZE ULAŞIN