Dünyanın en tanınan femomeni Chiara Ferragni, 1 Eylül’de nikah masasına oturdu. Şimdi neredeyse tüm vücudu dövmelerle kaplı rapçi eşi Fedez’i yakından tanıma zamanı.

HAZIRLAYAN: REYHAN GÜNEŞ
FOTOĞRAF: SERGIONE INFUSO - CORBIS/GETTYIMAGESTURKEY

Modaya Bakış Açısı
"Modaya çok hakim olduğumu veya bu konuda uzman olduğumu söyleyemem. Günün birinde öyle biri olmak gibi hedefim de yok. Ben daha ziyade sokak sanatının ve sokak modasının hayranıyım."

Rap Üzerine
"Rap dünyasına adım attığım andan itibaren müziğe bakış açım tamamen değişti. Artık başka bir kendini ifade ediş yöntemiyle karşı karşıya olduğumu anladım. İtalyanca'yı çok seviyorum. İngilizce şarkı yazmakla İtalyanca yazmak arasında büyük fark var. İngilizce birbiriyle uyumlu dizeler yaratmak daha kolay. Bizim kelime haznemiz hayli geniş. Nispeten zor ama daha büyüleyici bir iş yaptığımıza inanıyorum."

Ortak Noktalar
"Chiara ile birbirimize çok benziyoruz. İkimiz de bugün bulunduğumuz yere tamamen kendi emeklerimizle geldik. Ben müzik dünyasında adımı duyurmaya çalışırken kimseden yardım almadım. Chiara ise o güne dek kimsenin duymadığı bir dünyanın kapılarını aralayıp yepyeni bir meslek icat etti."

Kimlik Kartı
Tam Adı: Federico Leonardo Luccia.
Doğum Yeri ve Tarihi: İtalya,
5Ekim 1989.

Onun Hakkında Bilmedikleriniz:
Gucci, Vetements ve Balenciaga vazgeçilmez markalarından.
Kişisel stilini, 'çok renkli' olarak tanımlıyor.
Ergenlik yıllarında punkrock fanatiğiymiş.
X Factor İtalya yarışmasında jüri üyeliği yaptı.

BİZE ULAŞIN