Bakımlı erkek nasıl olmalı?

Hollywood jönleri gibi karizmatik ve bakımlı bir cilde sahip olmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken verdiğimiz önerilere uymanız olacak.

Giriş Tarihi: 20.11.2018 15:34 Güncelleme Tarihi: 20.11.2018 15:36

İşte size önerilerimiz...

Temizlik
Günlük temizlik rutinini alışkanlık haline getirerek gözenek oluşumunu azaltabilirsiniz. Böylece kusursuz, canlı bir cilde sahip olursunuz. Gözeneksiz, sağlıklı ve canlı cildinizi nemlendirerek Holllywood yıldızları gibi harika görünebilirsiniz.

Cildinizi nemlendirin
Temizlediğiniz cildinizi nemlendirici sürmek canlı ve etkileyici bir görünüm kazandırır. Kış aylarında soğuğa maruz kalan cildimiz nemini kaybettiği için deformasyona uğrar. Bunun için temizlenmiş yüzünüze nemlendiriciyi nazikçe uygulayın.

Vücudun olmazsa olmazı: su
Vücudumuzun %50'nin su olduğunu göz ardı etmeyerek günlük su ihtiyacımızın ne kadar önemli olduğunu bilmeliyiz. Susuz kalan bir cilt solar ve cansız bir görüntü ortaya çıkar. Bu nedenle suyu elimizden bırakmamalıyız.

Dengeli beslenin
Dengeli, sağlıklı beslenerek sadece formda kalmış olmazsınız. Yeşil sebzeli besinler, C vitamini içeren ve kırmızı meyveleri tüketmelisiniz. Böylece daha genç ve çekici bir yüze sahip olursunuz.

BİZE ULAŞIN