Felix Kramer ile hayallerini konuştuk

Dogs of Berlin dizisindeki başarılı performansıyla dikkat çeken Felix Kramer, oyunculuk mesleğini bir çeşit hayatta kalma stratejisi olarak görüyor ve doğduğu günden bu yana oyunculuk yaptığını söylüyor. Yakışıklı oyuncuyla hayallerini konuştuk.

Giriş Tarihi: 29.03.2019 17:31 Güncelleme Tarihi: 29.03.2019 20:22

Özge Zeki

KİMLİK KARTI
Doğum Yeri ve Tarihi: Berlin, 23 Mart 1973
Burcu: Koç
Onu Nereden Tanıyoruz: Dark (2017), Dogs of Berlin (2018), Freies Land (2019) dizilerinden.

Dogs of Berlin Üzerine
Felix Kramer, "Türkiye'de dizinin bu derece sevilmesi bizi çok mutlu etti. Kariyerimdeki en etkileyici ve heyecanlı çekim deneyimiydi. Bütün bunların yanında benim doğduğum şehirde, Berlin'de çekilmesi de muhteşemdi" diyor.

Spor Tutkunu
Instagram hesabında sürekli spor yaparken fotoğraflar paylaşan Kramer: "Her gün mutlaka spor yapıyorum ama kapalı spor salonları yerine dışarıda olmayı tercih ediyorum. Aikido yapıyorum ve ayrıca kılıçla dövüş tekniklerini öğreniyorum" diyor. Boş zamanlarında ise müzik dinleyip film ve belgesel izlemeyi sevdiğini söylüyor. Meditasyon ise hayatının vazgeçilmez rutini.

Şık ve cool tarza sahip

Modaya Bakışı
"Uzun soluklu kullanabileceğim tasarımlara yatırım yapmayı seviyorum. Örneğin 10 yıl daha fazla kullanabileceğim bir jean'e diğerlerinden 100 Euro daha fazla bütçe ayırabilirim. Her gün yeni bir tane almayı tercih etmem. Şu sıralar Apple Watch 4 ve Joe McCoy jean ceketimle çok mutluyum" diyor Kramer.

@felixflixkramer

Seyahat Konusu
"Özel hayatımda sık sık seyahat etmiyorum ama kendi kendime daha fazla yeni kültürler tanımam gerektiğini söylüyorum. İş için gezmeyi seviyorum. Mesela Afganistan'da çekim yapmamız en çılgınca deneyimdi. Her şeye rağmen Berlin'i de çok seviyorum" diyor. Dizi bitiminden sonra bir süre dinlendiğini söyleyen Kramer, son olarak birkaç hafta içinde Dark dizisinin 3. sezonunun çekimlerine başlayacağını söylüyor.

Dark dizisi Berlin'de geçiyor.

ONUN HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ

Buzdolabında her zaman bulunan üç besin: Çikolatalı dondurma, vanilyalı dondurma, çikolata parçacıklı dondurma.
Aşka çok değer veriyor ve aşkın her şey olduğuna inanıyor.
Tüm müzik türlerini severek dinliyor. The 45 King, Max Richter şu sıralar müzik listesinde bulunanlar arasında.

BİZE ULAŞIN