Gelecek Vaat Etmeyen Erkek

Her yeni yıla “merhaba” derken ümitle dolup taşıyoruz. Ancak umut vermeyen erkekler de hayatın gerçeği. Görüştüğünüz erkeğin tavırlarından çok emin olamıyorsanız, size o tavırların ne anlama geldiği konusunda ipuçları vermek isteriz.

Giriş Tarihi: 22.12.2019 10:22 Güncelleme Tarihi: 22.12.2019 10:23

İllüstrasyon: Damla Yüce

Evden Çıkmıyor
Sizinle buluşmak için çok fazla uğraşmıyor. Sizi arıyor ve evine çağırıyor. Dışarı çıkmak istediğinizi söylediğinizde ise çok yorgun olduğunu, evde film izlemenin daha keyifli olduğunu söylüyor. Birlikte olduğunuz zamanın çoğunu evde geçiriyorsunuz.

İlk Aradığınızda Açmıyor
Ona istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz ama genelde telefonunu açmıyor, bir süre sonra size dönüyor. Ya meşgul oluyor ya da telefonunu duymuyor. Günlük hayatın koşuşturması içinde doğal ama bunu çok sık yaşıyorsanız bir sorun var demektir.

Arkadaşlarıyla Tanıştırmıyor
Belli bir çevresi olduğunu biliyorsunuz ama o çevreye hiç denk gelmiyorsunuz. Size erkek erkeğe çıkacaklarını söylüyor, başka arkadaşlarının çocuklarının doğum günlerine gidiyor ama sizi onlarla bir araya getirmek için hiç çaba göstermiyor. Siz ise onu tüm arkadaşlarınızla tanıştırdıktan sonra onun için önemli kişileri tanımak istiyorsunuz. Bunu dile getirdiğinizde ise hep konuyu değiştiriyor.

Evlilik konusu açıldığında sessizleşiyor
Ya da evliliği yerden yere vuran beyanlar veriyor. Sanki önceden üç kez evlenmişçesine yaptığı yorumlar, siz evliliği o an için düşünmüyor olsanız bile sizi sinirlendirmeye yetiyor. Gelecekte herhangi bir noktada evlenmeyi düşünüp düşünmediğini sorgular hale geliyorsanız; fazla umutlanmamanızı tavsiye ederiz.

Hayatını Çok fazla Değiştirmiyor
Sizinle tanışmadan önce bir gece kulübünden diğerine giderken, birlikte olmaya başladıktan sonra bu düzende bir şaşma olmuyor. Sizi gece planına dahil etmiyorsa ya da sanki halen bekarmışçasına sosyalleşmeye devam ediyorsa, ilişkinizi acilen gözden geçirmelisiniz.

BİZE ULAŞIN