Radarımızda : Jacob Elordi

Hollywood’un genç yıldızı Jacob Elordi adını giderek daha sık duyduğumuz isimlerden.

Giriş Tarihi: 04.03.2020 12:40 Güncelleme Tarihi: 04.03.2020 12:44

Onu Nereden Tanıyoruz?
Okul yıllarında oyunculuğa ilgisi başlayan ve zamanla bu konudaki yeteneklerini geliştiren Jacob Elordi, profesyonel anlamda oyunculuğa Carpe Liam adlı kısa filmle giriş yaptı. Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı, Swinging Safari ve The Kissing Booth projeleriyle adından söz ettirdi ve son dönemlerde ise Euphoria'da canlandırdığı yakışıklı sporcu "Nate Jacobs" performansıyla büyük beğeni topluyor. 2020 yılında onu beyazperdede izleyeceğimiz projelerden biri de başrollerini Ben Affleck, Ana de Armas ve Tracy Letts ile paylaştığı Deep Water filmi.

Aşk Dedikoduları
Adı bir dönem dönem Joey King ile anılan Elordi son zamanlarda Zendaya ile yakıştırılsa da onu sadece kız kardeşi gibi gördüğünü söylüyor.

Sosyal Medya
Nisan 2017'de Instagram kullanmaya başlayan ve 6,5 milyon takipçiye ulaşan Jacob'un Instagram'da çok fazla paylaşım yaptığı söylenemez ama kendisi adına açılmış birçok fan sayfası mevcut.

Ona Özel
1,93 metre boyunda. Isabella ve Jalynn adlarında iki kız kardeşi var.Hugh Jackman ve Nicole Kidman örnek aldığı isimlerden. Heath Ledger da çocukluk idollerinden.


Instagramda 6,5 milyon takipçisi var.

Euphoria ekibiyle paylaştığı bir kare.

Genç oyuncu sanatın birçok dalı ile yakından ilgili.Özellikle fotoğraf onun için bir tutku.

BİZE ULAŞIN