Bağlılığın, zevkin ve sürprizin sembolü...

Mont Blanc, feminen ve modern kadın için yaratılmış yeni parfümünü sunmaktan gurur duyar. LADY EMBLEM 'i elinize aldığınızda duyularınızı zenginleştiren unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Bağlılığın, zevkin ve sürprizin sembolü…

Pırlantalar bir kadının en yakın arkadaşıdır! Mont Blanc için pırlanta bir imzadır, saflık, aşk ve güzelliği sembolize eden bir imza… Aynı zamanda bir kadının kalbini kazanmanın en kuşkusuz yolu!

2006 yılında, markanın 100.yılında Mont Blanc, sembolü olan pırlantayı lanse etti. Şeklini Mont Blanc dağında yer alan 6 vadinin karla kaplanmış şeklinden alan adeta madeni bir gökkuşağı gibi mücevher ustalığını ortaya çıkaran Mont Blanc için, bu taş, yepyeni bir parfümünün ilham kaynağı olmuştur: LADY EMBLEM

Parfüm

Parlaklık ve çok yönlülük, mücevher ve parfüm ustalığının birleştiği o an, ünlü parfümörler Dominique Ropion ve Nicolas Beaulie yeteneklerini birleştirdi. Gizemli gül parfümün en önemli notası oldu. Birbirinden komplike işlemler sonucu elde edilen bu gül doğallığı ve enderliği sembolize eder. Baştan çıkarıcı bu parfüm size meyve ve çiçeği birlikte hissettirir.
Üst notalarda, patlayan adaçayı ve kakule, tazeleyici parlak greyfurt ile birleşince anında güçlü, kontrast, uyumlu ve karizmatik bir koku yayarlar.

BİZE ULAŞIN