Yaz Aylarında Saç Bakım Rutininizle Kalıpları Kırın!

Yaz Aylarında Saç Bakım Rutininizle Kalıpları Kırın!

Dünyanın 1 numaralı şampuanı* Head&Shoulders, deniz ve güneşin yıpratıcı etkilerinden saçlarını korumak isteyenlere, Derma Pure formülü içeren şampuan ve saç kremleri ile yüzde 100'e kadar kepeksiz** saçlar sunuyor.
Yaz aylarında deniz, güneş ve sık yıkama saçların kuruyarak yıpranmasına, beraberinde ise yağlanmasına sebep oluyor. Yazın etkilerine maruz kalan saçların sağlıklı ve bakımlı görünmesi Head&Shoulders ile mümkün oluyor. Derma Pure formülü içeriğiyle henüz görülmeye başlamadan kepekle savaşan Head&Shoulders, kaşıntı, kuruluk ve yağlanma gibi kepeğin erken belirtilerini ortadan kaldırıyor. Kadın ve erkeklere özel farklı ürünleri ile sağladığı özgüven sayesinde yazın da fark yaratmaya yardımcı oluyor.

Dermatolojik olarak test edilen, saç derisi sorunları üzerine yaptığı araştırmalar sayesinde hayatta başarıya ulaşmak için her zaman kendinden emin, özgüvenli, cesur olmak ve önüne çıkan kalıpları kırmak gerektiğine inananların tercihi olmayı başaran Head&Shoulders, şampuan ve bakım kremleri ile saçlara ihtiyacı olan bakımı yapıyor, yıpranan saçları hızla onarıyor, yüzde 100'e kadar kepeği** önleyerek kadın ve erkeklerin sağlıklı saç derisine kavuşmasını sağlıyor.

BİZE ULAŞIN