2015’te Interstellar izleyip Kayahan şarkıları dinledik

Türkiye'nin kültür ve eğlence dünyası D&R, 2015 yılının en çok satan kitap, müzik, film ve oyunlarını açıkladı. Buna göre yerli müzikte 'Kayahan'ın En İyileri 1' albümü birinci olurken yabancıda Taylor Swift'in '1989' albümü liderliğe oturdu. 2015 yılının en çok satan kitabı Küçük Prens, en çok satan filmi ise Interstellar oldu. Oyun konsolunda Fifa 16, bilgisayarda ise The Witcher 3 Wild Hunt oynadık

Türkiye'nin kültür ve eğlence dünyası D&R, kitap, müzik, film ve oyun alanında 2015 yılının en çok satanlarını açıkladı. D&R'in listesine göre yerli müzikte 'Kayahan'ın En İyileri 1' albümü birinci olurken yabancıda Taylor Swift'in '1989' albümü liderliğe oturdu. 2015 yılının en çok satan kitabı Küçük Prens, en çok satan filmi ise Interstellar (Yıldızlararası) oldu. Oyun konsolunda en çok Fifa 16, bilgisayarda ise The Witcher 3 Wild Hunt oynandı. D&R'ın listesine göre 2015 yılında en çok satan eserlere bakınca tüketicilerin artık dünya ile paralel zevklere sahip olduğu ortaya çıktı.

Kitap, müzik, film ve oyun dünyasının zenginliklerini tüketicilere dünya ile aynı anda sunan D&R, bu yıl da eğlence ve kültürün merkezi olacak.

BİZE ULAŞIN