Masala Davet

Masala Davet

Çiçeklerle bezeli masal dünyasında, mücevher tonlarıyla renklenen; abartıdan uzak, elegan stilin izindeyiz

Fotoğraf Frank Zhang @frankzhangny
Moda Editörü Angelina Scantlebury @angelinascantlebury

Model: Valbona Bakiu @vbakiu
Moda editörü asistanı: Jadier Rojas @jvvydee
Makyaj: Tammi Marks McDonald @beautyfull2bme
Saç: Jill Turnbull @jill.turnbull
Çiçek seti tasarımı: Eriko Nagata @erikonagata_fld
Çicek seti asistanı: Katsuhisa Tominaga N/A, Maggie Wang @maggie_wang540
Fotoğraf asistanı: Claire Chen @clairechena, Jennifer Laurantius @jennifer_laurantius
Işık asistanı: Koltin Sullivan @koltinsullivan

Elbise, Reem Acra,
Yüzük, Marc Jacobs,

BİZE ULAŞIN