Hollywood’un yıldızı Thermaperfect, Türkiye’de!

Hollywood yıldızlarının tercihi olarak bilinen, sahne, podyum ve sanat dünyasında pek çok ismi yenileyen Thermaperfect, bir öğle yemeği arasında sizi baştan yaratmayı vaad ediyor.

Giriş Tarihi: 23.10.2015 12:01 Güncelleme Tarihi: 23.10.2015 12:01
Türkiye'ye yepyeni bir teknoloji ile giren Thermaperfect, iş ve sosyal hayatından vazgeçmek istemeyen kadınların gözdesi.

Kariyerlerinde her dönem yükselişte olan yıldızlar, güzelliklerini medikal estetik alanında 'altın standart' olarak lanse edilen Thermaperfect'e borçlu. Thermaperfect özellikle yüz, boyun, karın bölgelerindeki deformasyon için en etkili yöntem olarak biliniyor. Milyonlarca hayranı olan Gywneth Paltrow, Madonna, Oprah Winfrey, Demi Moore, Nicole Kidman, Linda Evengelista, Jennifer Aniston, Thermaperfect kullanan ünlülerden bazıları.

Deri altına ısı verilerek uygulanan yöntem, cilt içindeki kollajen bantların ısınarak deri alt dokusunun sıkılaşmasını, bu sayede cildin gerilerek yeniden canlılık kazanmasını sağlıyor. 1 saat süren tek seans uygulamasından sonra iş ve sosyal hayatınıza kaldığınız yerden devan edebilecek olmanız da Thermaperfect'in en büyük avantajlarından biri. Dünyada estetik alanındaki gelişmelerin Türkiyede'ki en başarılı uygulayıcılarından olan Medikal Estetik Doktoru Mustafa Karataş, Türkiye'de yeni olan yöntemin çok başarılı sonuçlar verdiğine dikkat çekti.

Dr. Karataş, Thermaperfect'in kendini kanıtlamış bir yöntem olduğunu belirterek, 'Uygulama sonrası başarılarıyla yöntem kendini kanıtladı. Bu yüzden de medikal estetik alanında 'altın standart' olarak anılıyor. Cildinden hoşnutsuzluk duyan, zamanı kıymetli, iş ve sosyal hayatı aktif kadınlar, Thermaperfect ile tek seansta hayallerine kavuşabiliyor. Kişiye göre değişiklik göstermekle birlikte, ciltte on yaşa kadar gençleşme görmek mümkün' diye konuştu.

Uygulamanın ardından 2 hafta içinde gözle görünür bir değişim yaşanırken, 1 yıl süresince her geçen gün etkileri devam ediyor. 30-60 yaş arasında tüm kadın ve erkekler tarafından uygulanabilen Thermaperfect, belli zaman aralıkları olmak koşuluyla diğer medikal yöntemlerle birlikte de kullanılabiliyor.

BİZE ULAŞIN