Fergie'yle Avon iş birliği: Outspoken Party!

Türkiye'nin 1 numaralı parfüm markası AVON, ünlü yıldız Fergie ile geliştirdiği parfüm serisi Outspoken Party! by Fergie’ye bir yenisini daha ekledi.

Giriş Tarihi: 03.11.2015 15:37 Güncelleme Tarihi: 03.11.2015 15:39
Ürün gelirinin AVON Meme Kanseriyle Mücadele Fonu'na bağışlanacağı bu eşsiz parfüm Newyork'ta düzenlenen unutulmaz bir etkinlikle tanıtıldı.

Başarılı albüm çalışmaları ile tüm dünya tarafından yakından tanınan oyuncu ve model Fergie AVON ile gerçekleştirdiği işbirliğini yeni bir platforma taşıdı. Fergie'nin imzasını taşıyan Outspoken Party! by Fergie Parfümü nefis meyveli ve çiçeksi özleri ile bir yandan kadınları büyülerken, bir yandan da meme kanseri ile mücadele eden hastalara destek olacak.Kendi tasarladı, kendi satın aldı

Bu eşsiz kokunun AVON kadını ile bir araya gelişini kutlamak, aynı zamanda meme kanseri ayına dikkat çekmek amacıyla Fergie ve AVON Temsilcileri New York'ta düzenlenen özel bir etkinlikte bir araya geldi. AVON Meme Kanseriyle Mücadele Fonu'na destek olmak amacıyla kendisi de parfümü satın alan Fergie, AVON kadınının korkusuz, bağımsız, güçlü ve diğer kadınları da güçlendirerek büyüttüğünün altını çizdi.Kanser iletişimi için arı kovanı yarattı

Etkinliğe katılan AVON Vakfı Bilimsel Danışma Kurulu Başkanı Dr. Paul Goss ise dünyanın her yerinden yüzlerce doktoru bir araya getirerek meme kanseri alanında kadınlara destek olacak projeleri hayata geçirmekten büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Meme kanseri hastalarının iyileşmelerine katkı sağladıklarını kaydeden Dr. Goss, onkologlar arasında kanser iletişimi için adeta bir arı kovanı yarattıklarını ifade etti. Ayrıca Dr. Goss, kanser araştırması yapan uzmanlara da özel burs olanakları sağladıklarını vurguladı.


BİZE ULAŞIN