Siz de ojesini taşıranlardan mısınız?

Siz de hep ojesini taşıranlardan mısınız? Bunun için sırf kuaföre gidip oje sürdüyor olabilirsiniz. Ama artık işin kolayı var. Nasıl mı? Hadi böyle gelin...

Giriş Tarihi: 13.11.2015 17:04 Güncelleme Tarihi: 13.11.2015 17:04
Oje sürmede tam bir devrim! Kiesque, oje tutkalı sayesinde en acemi eller bile dilediği ojeyi en muntazam şekilde sürebilecek. Uygulaması çok basit, kuruması saniyeler içinde olan Kiesque ile kolaylıkla ojenizi en profesyonel şekilde dilediğiniz yerde sürebilirsiniz.Oje sürmeye başlamadan önce tırnak etrafına tırnağa gelmeyecek şekilde Kiesque sürülür ve oje sürme işlemine devam edilir. Bir dakika gibi bekledikten sonra Kiesque, çekerek tırnak etrafından çıkartılır ve adeta bir sihirbaz eli dokunmuş gibi en mükemmel manikürünüz hazır hale gelir. Tüm taşan ojelerden en uğraşsız şekilde kurtulmanın tek yolu Kiesque iledir.

Kiesque sayesinde kadınların en büyük oje derdine son! Artık hergün oje renginizi rahatlıkla değiştirebilir, dilediğiniz deseni rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kiesque, Türkiye ve Avrupa exclusive distribütoru Makyajsaati.com'dur. Tüm sorularınız ve iletişim için deniz@makyajsaati.com ile irtibata geçebilirsiniz.


BİZE ULAŞIN