Örümcek Ağı Kremi ile zamanın izlerini silin

Ödüllü aktif içeriklerle hücre yaşlanmasını erteleyen ve cilt altında örümcek ağına benzer bir bariyer oluşturan “Örümcek Ağı Yüz Germe Kremi”, zamanın ciltteki yıpratıcı etkisini azaltıyor.

Giriş Tarihi: 03.12.2015 11:25 Güncelleme Tarihi: 03.12.2015 11:25
Ödüllü anti-aging ve kök hücre ajanlarıyla formüle edilen Örümcek Ağı yüz germe kremi, yaşlanma karşıtı içeriğiyle hücrelerin ömrünü uzatıyor. Hücre yaşlanmasının önüne geçen formül cilt elastikiyetini artırıyor ve cilde yoğun nem veriyor.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur ve kimyagerler tarafından uzun süren araştırma ve çalışmalar sonucu geliştirilen formül, cilt yüzeyinde çift yönlü bir etki mekanizmasına sahip. Kırışıklıkları belirsizleştiren ve form kaybının önüne geçen krem yapısındaki bitkisel kök hücre ve cyclopeptide-5 sayesinde, epidermal hücrelerin yaşlanmasını erteliyor ve kronik yaşlanmaya karşı cildin savaşmasına yardımcı oluyor.

Dr. B Aktif Kozmetikleri serisinin ilk ürünü olan Örümcek Ağı kremi, özellikle günlük ve sürekli kullanımda ciltteki mevcut kolajen yapının kalitesini de artırıyor.

BİZE ULAŞIN