Victoria’s Secret’tan Sevgililer Günü’ne özel yepyeni bir parfüm: Love Me More...

Giriş Tarihi: 08.01.2016 11:37 Güncelleme Tarihi: 08.01.2016 11:37
Aşık olmanın tadına varacaksınız. Cilveli, şımartan, leziz ve baştan çıkarıcı: Love Me More denince aklınıza ilk gelenler olacak. Bu en yeni kokuya tutkuyla bağlanacak, hiç vazgeçemeyecek ve ondan ayrılmak istemeyeceksiniz.

Bu seksi parfüm, Victoria's Secret için özel olarak yaratılan French Canelé notalarıyla baştan çıkarıyor. Bordeaux'nun ünlü Canelé tatlısından ilham alan parfüm, karamelize şekerin vanilya, rom ve pembe şekerle buluşmasıyla vazgeçilmez bir tutkuya dönüşüyor. Greyfurt notaları ferahlık hissiyle açılışı yaparken Canelé şımartan çağrışımlarla ortaya çıkıyor ve ardından sığla ağacının taze ve çiçeksi kokusu seksi bir iz bırakıyor.

French Canelé notamız, Victoria's Secret için özel olarak yaratıldı. Bordeaux'nun içi yumuşak vanilyalı, dışı karamelize şeker kaplı leziz tatlısından ilham alan bu nota, ilkbahar için mükemmel bir esinti katıyor. Ultra şımartıcı ve tıpkı Victoria's Secret melekleri gibi benzersiz.
Love Me More serisinde yer alan diğer ürünler de çok yönlü kullanımıyla bir harika. İlkbaharın yeni kokusu başınızı döndürürken, şişenin neon pembe üç boyutlu logosunu çıkarılıp bileklik olarak da kullanılabilir.

BİZE ULAŞIN