Lierac; Ciltte güzellik üssü

Yaşlanma karşıtı alanda uzman ilk Fransız dermokozmetik markası LIERAC, 30’ lu yaşların yeni güzellik ritüelini sunuyor; Oksijen içeren serisi Hydragenist ile ciltlerinizi nefes almaya davet ediyor.

Giriş Tarihi: 12.01.2016 15:25 Güncelleme Tarihi: 12.01.2016 15:25

30'lu yaşlardan itibaren ciltteki oksijen miktarı düşüşe geçtiği için cilt nemini ve tazeliğini kaybetmeye başlar. Bunun sonuncunda da ciltte nemsizlik problemi, ince çizgiler ve kırışıklıklar meydana gelir. Fransız dermokozmetik markası LIERAC, cildi maksimum seviyede nemlendirmek ve nefes almasını sağlamak için geliştirdiği Hydragenist serisi ile şehirli kadının günlük hayatın koşuşturmasında her daim güzel görünmesine olanak tanıyor.

İlk kırışıklık görünümüne karşı savaşmak isteyen 30' lu yaşlar ve cildini ideal oranda nemlendiren bir bakım serisi arayan günümüz kadını için geliştirilen Hydragenist serisi içeriğindeki biomimetik oksijen, hyaluronik asit ve vernonia yaprakları ile, ciltteki ince çizgileri azaltarak sağladığı daha ışıltılı, taze ve dolgun görünüm ile mükemmel cildin altın anahtarını sunuyor.

En Kuru Ciltler için Nem Banyosu;

Yoğun nemlendirici ve dolgunlaştırıcı etki sağlar.

Kırışıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirir.

7 gün sonunda hiç olmadığı kadar nemlenmiş cilt etkisi sağlar.

Kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştiren balsamın kokusu gül suyu, yasemin ve gardenyanın nefis birleşimidir.

Anında Daha Nemli Cilt Etkisi;

Oksijen veren, dolgunlaştırıcı, nemlendirici serum cildin anında nemlenmesini sağlar.

Anında dolgunlaştırıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir.

Kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirir.

İkinci cilt etkisi sunan serum, içeriğinde bulunan gül suyu, yasemin ve gardenyanın etkileyici kokusuyla kusursuz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

BİZE ULAŞIN