Ayaklarınıza elmas gibi cilt bakımı

Son yıllarda 16 milyon kadının tercihi, ayak bakım ürünü Scholl Velvet Smooth Express Pedi’nin, yeni elmas tanelerine sahip başlıklı ürünü kadınların vazgeçilmezi olacak.

Giriş Tarihi: 20.01.2016 12:54 Güncelleme Tarihi: 20.01.2016 12:54
16 milyon kadın tercihinde yanılıyor olamaz. Yepyeni elmas taneli başlığa sahip ürünü ile Scholl Velvet Smooth Express Ped'yi çok geç olmadan siz de deneyin. Yüzyıllardır kadınların gözdesi olan elmasın cilt güzelliği için yararlarını biliyor muydunuz? Saflığın ve mükemmeliyetin simgesi olan elmas, günümüzde kozmetik dünyasında, cilt bakımında kullanılan yeni trend ve en etkili yöntemlerden birisi.
Zengin mineral içeriği sayesinde cildi güçlendiren, ölü tabakadan arınmasını sağlayan elmas sayesinde ayaklarınız pürüzsüz ve pırıl pırıl bir görünüm kazanacak.

Bu sırrı kadınların ayağına getiren Scholl Velvet Smooth Express Pedi, 360 derece dönebilen başlığını bu kez elmas tanelerinden oluşturdu.

Farklı Ayaklara, Farklı Başlık
Scholl Velvet Smooth Expres Pedi, üç ayrı cilt tipine göre dönebilen başlığını geliştirerek sert – orta – yumuşak cilt tipi olmak üzere artık her cilt tipine hitap ediyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı : 99.99 TL

BİZE ULAŞIN