Güne başlarken sarmaşık etkisiyle canlanın

Elancyl Duş Jeli, kış aylarında iyice hassaslaşan cildinize sarmaşık esktresi ile çok iyi gelecek.

Giriş Tarihi: 22.01.2016 12:58 Güncelleme Tarihi: 22.01.2016 14:31
Elancyl Duş Jeli, kış aylarında iyice hassaslaşan cildinizi içeriğindeki sarmaşık ekstresi ile nazikçe, kurutmadan, tahriş etmeden temizler, yumuşatır, rahatlatır ve ferahlatır. Aromatik kokusu ile uyanmanızı sağlar. Sabun içermeyen, canlandırıcı özelliğe sahip sarmaşık özlü içeriği toksinlerden arındırır.

Cildinizi her gün temizlemek, kirlerden arındırmak cilt sağlığı için çok önemli. Kendinizi daha iyi hissetmek, güne daha sağlıklı ve huzurlu başlamak, ancak sağlıklı bir duş ile mümkün.

Güne başlarken duşunuzu gerçek bir keyif anına dönüştürün
Hoş kokusu, taze ve canlandırıcı aromatik notaları ile Elancly Duş Jeli enerji verici etkiye sahip. İçeriğinde bulunan sarmaşık ekstresi sayesinde cildin toksinlerden arınmasına yardımcı olurken, fazla su depolamasını engeller. Canlandırıcı özelliği ile cildi nazikçe temizlerken enerji verir.

Duşta günlük bakımınızda ıslak cilde banyo süngeri ile beraber masaj yaparak uygulayın ve bol su ile durulayın. Tüm vücudunuza, istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Yıkama bazı çok yumuşaktır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
BİZE ULAŞIN