Her şey kadınlar için... Rujunu bulaştır!

Yaratıcılığını kadından alan URBAN Care, Türkiye’de en çok görülen kanser türlerinden biri olan rahim ağzı kanserinde farkındalık için farklı bir kampanyaya imza atıyor.

Giriş Tarihi: 22.01.2016 14:46 Güncelleme Tarihi: 22.01.2016 14:46
Şimdi bu proje çok konuşuluyor! Rujunu bulaştır! Nasıl mı? Gelin bunu saize biraz anlatalım, belki yaparsınız, ne dersiniz? Hadi siz de aramıza katılın, çünkü önemli!

Yaratıcılığını kadından alan URBAN Care, Türkiye'de en çok görülen kanser türlerinden biri olan rahim ağzı kanserinde farkındalık için farklı bir kampanyaya imza atıyor. Projenin amacı; kadınların en önemli simgelerinden kırmızı ruju dudaklarına sürüp bulaştırdıktan sonra çektiği video ve fotoğrafları paylaşarak rahim ağzı kanserine karşı farkındalık yaratmak ve 'smear' (bulaşma) testinin önemine dikkat çekmek.Siz de #rujunubulaştır hashtagi ile fotoğraf ve videolarınızı paylaşıp arkadaşlarınızı mention'layarak projeye dahil olabilirsiniz. @urbancaretr #rujunubulaştır #urbancare

Cosmopolitan'da da yazan ve güzellik videolarımızda yer alan Los Angeles Cinema Makeup School mezunu vlogger Aslı Özdel de projede yer alarak modellik yaptı.
BİZE ULAŞIN