Her açıdan Selfie'ye hazır olun...

Infaillible serisi ile kusursuz bir ten görünümü sunan L’Oréal Paris; makyaj dünyasını kasıp kavuran kontür tekniği için Infaillible Sculpt kontür paletini tasarladı.

Giriş Tarihi: 02.06.2016 11:11 Güncelleme Tarihi: 28.11.2016 13:19

Son zamanların önde gelen makyaj trendlerinden kontür tekniğini uzun süre kalıcı şekilde uygulama imkânı sunan L'Oréal Paris Infaillible Sculpt Palette, hibrit jel pudra teknolojisiyle kolay uygulama ve uzun süre kalıcı etki sağlıyor.3 farklı cilt tonuyla L'Oréal Paris Infaillible Sculpt Palette, gölgeleme ve belirginleştirmeyi sağlayan koyu tonu ve aydınlatma etkili açık tonu ile her açıdan selfie'ye hazır bir görünüm sağlıyor.L'Oréal Paris Infaillible Sculpt Palette, uzun süre kalıcı sonuç sağlarken; jel ve pudradan oluşan içeriği ile yüz hatlarının belirginleşmesini sağlıyor. Aydınlık ve belirgin yüz hatları, belirgin elmacık kemikleri, daha ince ve şekilli bir yüz ve burun görünümü; L'Oréal Paris Infaillible Sculpt Palette'in uzun süre kalıcı formülüyle mümkün…

L'Oréal Paris Makyaj Tasarımcısı Ali Rıza Özdemir: "Doğru ve bilinçli bir makyaj uygulaması ile kusursuz bir görünüm elde etmek mümkün… Bunun için son dönemde tüm dünya yıldızların da tercihi olan kontür tekniğini uygulamak büyük önem taşıyor. Kontür uygulaması için benim tercihim; L'Oréal Paris Infaillible Sculpt kontür paleti… Doğru bir kontür uygulaması için, önce koyu tonu fırçaya almalı ve elmacık kemiğinin altındaki kulak kısmından başlayarak hafifçe uygulamalısınız. Sonrasında ise paletteki açık ton ile elmacık kemiğinin üstünden aydınlatmaları yapmalısınız. Geçiş bölgelerini ise bu 2 tonu harmanlayarak yumuşatabilirsiniz. Burnunuzun yanlarını koyu ton ile gölgelendirirken, üzerini ise açık ton ile aydınlatarak kontörünüzü tamamlayabilirsiniz. L'Oréal Paris Infaillible Sculpt Palette; kontür uygulamasını pratik bir şekilde gerçekleştirerek, tek bir ürünle çarpıcı bir görünüme kavuşmanıza olanak sağlıyor" dedi.

BİZE ULAŞIN