Türkiye’nin arı sütü içeren, amonyaksız saç boyası!

Türkiye’nin genç saç boyası yeni L’oreal Paris Casting Crème Gloss ile tanışın.

Giriş Tarihi: 22.06.2016 14:53 Güncelleme Tarihi: 22.06.2016 14:56

Şimdiye kadar saçlarını boyarken sertleşeceği, kuruyacağı endişesiyle çekinen, doğal bir görünüm vermemesinden endişe eden ve hatta sürekli boyamak zorunda kalacağını düşünen genç kızlar için yaratıldı!

L'oreal Paris Casting Crème Gloss; amonyaksız formülü ve arı sütü içeriği ile saçlara doğal görünümlü süper parlak renkler verirken, saçları aynı zamanda besliyor ve yumuşacık yapıyor. Sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı teknolojisi ile farkını ortaya koyan L'oreal Paris Casting Crème Gloss ile, saçların tekrar boyanacağı zamana saç dipleri değil, kızlar karar veriyor!

L'Oréal Paris, saçlarında küçük değişiklikler yapmayı seven veya ilk kez saçlarını boyayacak olan genç kızların; trendleri takip etme, daha parlak renklerde saçlara sahip olma arayışlarına cevap veren yeni Casting Crème Gloss serisi ile saç boyasında büyük bir yeniliğe imza atıyor. Saçları boyamak çoğu genç kızın ya yaparken çekindiği ya da çok zor karar verdiği bir durum, akıldaki sorular çoğu zaman: "ya saçlarım eskisi gibi yumuşak olmazsa?", "saçlarımı boyasam da o renkte doğal görünebilir miyim?" veya "sürekli saçlarımı boyamak zorunda mı kalacağım?" oluyor. Amonyaksız formülü ve besleyici arı sütü içeriği sayesinde Casting Crème Gloss tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor ve saçları süper parlak renklere kavuştururken, derinlemesine besleme sayesinde boyama sonrasında süper yumuşaklık veriyor. Aynı zamanda sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı yapısı ile diğer boyalardan hem daha az kalıyor, hem de saçtan bu sürede azalarak gidiyor.

L'Oréal Paris Casting Crème Gloss, birbirinden çarpıcı 18 farklı rengiyle saçlarında değişiklik yapmaya hazırlananların tercihi olmaya hazırlanıyor. Toffee Karamel ile sıcak karamel tonlarında yansımalar, Krem Karamel ile hem cool hem süper tatlı bir görünüm ve Altın Karamel ile de altının harika tonları saçlarla buluşuyor. 300 genç kız ile yapılan araştırma gösteriyor ki, kullananların %93'ü Casting Crème Gloss'u beğeniyor ve saçlarını artık onunla boyayacağını söylüyor!

L'Oréal Paris renk uzmanı Ahmet Çoban: "Herkes saçlarda yapılacak küçük bir değişikliğin, yenilenmiş ve son derece iyi hissettirdiğini bilir. Ancak özellikle saçlarının ışıldamasını isteyen genç kızlar için, saç renginde değişiklik yaparken doğru uygulamaları tercih etmek oldukça önemlidir. Ben natürel tonlarda bir saç boyası ile saçlarda parlaklığa yoğunlaşmayı öneriyorum. Aynı zamanda saçlara yumuşaklık kazandıran, kesinlikle amonyaksız ve besleyici özellikli ürünlerin tercih edilmesini tavsiye ediyorum… L'Oréal Paris Casting Crème Gloss, formülü ile saçlara süper parlaklık ve içerdiği arı sütü ile de yumuşaklık veriyor. Saçları tekrar boyamayı bir zorunluluk haline getiren dip boyası seanslarını, saç rengini sadece 28 yıkamaya kadar kalıcı formülü sayesinde ortadan kaldırıyor. Bu sayede saçların tekrar boyanıp boyanmayacağına karar verme rahatlığını, tüm genç kızlara sunuyor" dedi.

Genç kızlara artık özgürce saçlarını boyama imkânı veren L'Oréal Paris Casting Crème Gloss, süper parlak renkleri ile Haziran ayı itibariyle tüm Türkiye'de raflarda!

BİZE ULAŞIN