Ezberbozan dudaklar

Nasıl yapacağınız konusunda size yardımcı olalım. Saç trendlerinden “ombre”yi biliyorsunuz, şimdi bunu dudaklarda uygulayacağız. Ysl Rouge Pur Couture The Mats ile bu renk geçişleri çok kolay.

Giriş Tarihi: 21.12.2016 11:49 Güncelleme Tarihi: 21.12.2016 11:49

DAMLA DURAK

TAM OMBRE DUDAKLAR
Dudak merkezinize doğru aydınlatıcınızı kullanarak dudaklarınızı konturleyin. Ombre etkisi için seçtiğiniz Rouge Pur Couture The Mats rengini dudak merkezinize uygulayın ve dış tarafa doğru bir fırça ya da parmaklarınız yardımıyla yayın. Uygulamayı yaparken dudak merkezinizin en yoğun renk etkisine sahip olmasına dikkat edin.


İKİ RENK TONU ETKİLİ DUDAKLAR
Zengin turuncu-kırmızı ve rock pembe tonlarının füzyonu ile dudaklarınızda iki-tonlu, benzersiz bir derinlik yaratın! Öncelikle dudakların şeklini, dudak çevrenizde aydınlatıcı kullanarak genişletin. Tüm üst dudağınız boyunca Rouge Pur Couture The Mats - No. 201 rengini uygulayın. Çarpıcı ve rock bitiriş için No. 215 Lust For Pink fuşya rengini alt dudağınıza uygulayın.


GEÇİŞLİ DUDAKLAR
Çarpıcı dudaklar için ışıltılı bir cilt en önemli unsur. Öncelikle aydınlatıcı ve kapatıcınızla cildinize gereken rötuşları yapın. Yüzük parmağınızı kullanarak Rouge Pur Couture The Mats - No. 205 rengini sadece dudak merkezinize, dilediğiniz renk etkisini elde edene kadar hafifçe uygulayın. Rujun kalıcılığını artırmak ve benzersiz kadifemsi bitiriş için dudaklarınız boyunca pudra sürün.

BİZE ULAŞIN