Bu rujlar efsane olur!

Mat rujunuzun sekiz saat dudağınızda kaldığını hayal edin. Smashbox bunu gerçeğe dönüştürüyor. Always On Matte Liquid Lipstick yoğunlaştırılmış pigment teknolojisiyle sürüldüğü andaki renk tonunu tam sekiz saate kadar koruyor.

Giriş Tarihi: 15.02.2017 11:57 Güncelleme Tarihi: 15.02.2017 11:57

DAMLA DURAK

Günlük koşturmaca içinde makyaj tazeleme ihtiyacı hissetmekten hiç hoşlanmıyorsunuz, değil mi? Bizler de öyle... Neyse ki kozmetik alanında önemli inovasyonlar yapılıyor ve bunların başında kalıcı rujlar geliyor. Bildiğiniz gibi her ürünün bir pigmentasyon oranı oluyor. Örneğin yüzde 80 pigmentasyon oranı oldukça yüksek bir oran. Ancak pigmentasyon oranı arttıkça da ürünün formülünü oturtmak zorlaşıyor. Bu demek oluyor ki ciltte kurumaya da birikmeye sebep olabiliyor. Peki, size Always On rujların içerisindeki pigment oranının tam yüzde 100 olduğunu söyleyesek! Yoğun pigment oranını, ideal formülle harmanlamak için içeriğinde "primer oil" kullanılıyor. Primer oil cilde faydalı 15 değerli yağ özünün bulunduğu bir baz; böylece mat rujunuz dudağınızda saatlerce pürüzsüz ve kurumadan kalabiliyor. Polimer teknolojisi bu rujların kalıcılığının sırrı aslında... Sürülen ürünün cilde yapışıp asla bulaşmamasını sağlıyor. Yani elinizi dudağınıza değdirsenize ya da bir peçete yardımıyla dudadığınızı silseniz dahi bulaşmıyor.

UYGULAMA KOLAYLIĞI ÖNEMLİ
Rujların ucu sayesinde dudak kalemi gerekmeden net uygulama yapabiliyorsunuz. Ayrıca rujların farklı renklerini uygulayarak kendi renginizi de oluşturabiliyorsunuz. Eğer favori rujunuzun kalıcılığını artırmak isterseniz de Always On'u o rujunuzdan önce dudaklara uygulayın. Adeta dudak kalemi gibi!


BİZE ULAŞIN