YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.cosmopolitanturkiye.com

Başrolde bronzluk

Bronzluğun yüceltildiği Balmain İlkbahar/Yaz 2017 defilesinde makyajlara hayran olmamak elde mi? Sıcak yaz güneşinin o tatlı kızıllığına olan özlemimizi iyice perçinleyen Balmain podyum makyajının diğer ana karakteri ise dumanlı gözler.

DAMLA DURAK

Sağlıklı bronzluk yaz-kış en sevdiğimiz görünüm. Bunun için saatlerce güneşin altında yatmaya da gerek yok çünkü kozmetik dünyası bize etkili çözümler sunuyor. Bu sezon ın hayli popüler olacağını müjdeleyebiliriz. Bunun en iyi kanıtı ise İlkbahar/ Yaz 2017 podyumu. Tom Pecheux tarafından yaratılan bronz görünüme, saç artisti Sam McKnight'ın eseri geriye taranmış ıslak saçlar eşlik ediyor. Pecheux makyajları tasarlarken kusursuz olmanın peşinde olmadığını özellikle belirtiyor. Tam tersi; amaç geceden kalma bir sahil güzelliği yaratmak! Islak görünümlü bronz tene gloss'lar ve dağılmış, siyah göz makyajıyla vurgu katan Pecheux, dikkati gözlere çekmeyi yine çok iyi başarıyor. Bu dağılmış göz makyajının gelecek yaz güzellik trendleri arasında yerini de garantilediğini söyleyebiliriz. Kontur ve strobing uygulamasının bir arada kullanılması ise görünümleri adeta zirveye taşıyor!

YORUM YAP

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan COSMOPOLİTAN veya cosmopolitanturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.