Bu sezon o konuşulacak

Modelliğin yanı sıra fotoğrafçı ve müzisyen olmasıyla içimizde onu tanıma arzusu uyandıran Staz Lindes, şimdi de Yves Saint Laurent Beauty’nin asi, aykırı ve baştan çıkarıcı dünyasının yeni makyaj elçisi olarak karşımıza çıkıyor. Başka neler mi yapıyor; kendisinden öğrendik.

Giriş Tarihi: 20.04.2017 10:54 Güncelleme Tarihi: 20.04.2017 10:54

DAMLA DURAK

Markanın yeni makyaj elçisisiniz. Size göre YSL'nin kadınlara vermek istediği mesaj ne?
Öncelikle belirtmeliyim ki YSL Beauty'nin yeni yüzü olmak benim için onur. Çocukluğuma dair bazı hatıralarım var ve bunlar markaya olan kalpten yakınlığımı güçlendiriyor. Annemle beraber Paris'i ilk ziyaret ettiğim zamanı hatırlıyorum; çok sayıda birbirinden farklı parfümeride saatler harcamıştık. En sonunda YSL Paris Eau de Toilette kendime en yakın bulduğum koku olmuştu. Bence şehrin tüm cazibesinin yansımasıydı. Saint Laurent'in moda hakkında ifade ettiği şu sözün bana oldukça yakın olduğunu düşünüyorum: "Giyinmeyi seviyorum, modayı önemsemiyorum." Giyim ve makyajı her zaman çok önemsemişimdir ancak genel trendleri takip etmek yerine kendi tarzımı oluşturmayı tercih ediyorum.

Peki, sizin YSL Beauty kahramanlarınız hangileri?
The Baby Doll Kiss&Blush'ın yüzüme renk kattığını ve dudaklarımı çok güzel renklendirdiğini düşünüyorum. Geceleri eğer müzik ile ilgileniyorsam güçlü ifadeye sahip dudaklar tercih ediyorum. Parlak ve şeffaf bir görüntü istiyorsam da tercihim Pop Water No 2.

Touche Eclat'ın yeni yüzü olarak siz cildinizin nasıl görünmesinden hoşlanıyorsunuz?
Cildimin daima doğal ve diri görünmesini isterim. Bence Touche Eclat tam bir güzellik ikonu ve çantada taşıması oldukça kolay. Yeni Touche Eclat Cushion ise efsanenin devamı olarak değerlendirilebilir ve kesinlikle buğulu-doğal cilt için aranan fondöten.

BİR FOTOĞRAFÇI VE AYNI ZAMANDA MÜZİK TUTKUNU OLARAK, BİZE BOŞ ZAMANLARINIZDA NELER YAPTIĞINIZI ANLATABİLİR MİSİNİZ?
Çalışmadığım zamanlarda Los Angeles'taki ikinci el giyim mağazalarında değişik parçalar bakarım. Daha çok dışarı çıkma havamda olduğum zamanlarda ise yüzmek için kumsala veya yürüyüş yapmak için dağlık alanlara giderim. Akşamları da genelde müzik grubum ile buradaki büyük stüdyoda çalışıyoruz. Annem ve babam sayesinde müzik her zaman hayatımın önemli bir parçası oldu. Açıkçası yürümeye başladığım andan itibaren Jimi Hendrix'in şarkılarında dans ediyordum. Fotoğrafçı yanıma gelince; ilk kameramı aldığım zaman olan 13 yaşımdan itibaren her zaman yanımda bir fotoğraf makinesi bulunmuştur. Doğa ve portre fotoğrafı çekmeyi çok seviyorum.

BİZE ULAŞIN