Doğal güzelliğin peşinde

İnanır Group, LPG’nin patentli en yeni teknolojisine sahip CelluM6 Alliance’ı Türkiye’ye getirdi. Uzman Estetisyen Neyran Çolakoğlu, sorularımızı yanıtladı.

Giriş Tarihi: 26.04.2017 11:44 Güncelleme Tarihi: 26.04.2017 11:44

ÖZGE ZEKİ

YENİ ALLIANCE TEKNOLOJİSİNDEN BAHSEDER MİSİNİZ?
Alliance anında etkili incelme, selülit ve anti-aging bakımlarında kullanılan patentli roll ve flap teknolojilerini kombine eden LPG'nin patentli en yeni teknolojisi. Medikal ve estetik alanlarındaki 30 yıllık uzmanlık ve bilimsel araştırmadan sonra Fransız LPG firması akıllı teknoloji ile uyarılan cildin dönüşümlere uğrayabileceğinden yola çıkarak doğal mekanizmaların hepsine hakim olmak için tamamen yeni patentli bir teknoloji yarattı.

DİĞER UYGULAMALARDAN FARKLARI NELER?
Bu yeni teknoloji ile acısız, ağrısız, yüzde 100 doğal ve sıfır yan etki ile uygulama yapılıyor. Benzersiz patentli teknolojilerin sinerjisi, Alliance teknolojisinde buluştu. Motorize roll ve flaplar, frekansla titreşim hareketi ve yeni otomatik doku mobilizasyonu ile tek bakımda eş zamanlı anında üç etki sağlıyor. Hepsi bir arada etki: İncelme/Pürüzsüzlük/ Sıkılaştırma işlemini aynı anda gerçekleştiriyor. Yeni "Alliance Cilt Tanıma Sensörü" sayesinde vakumlama ve roll hareketleri kişiye özel bakım ile her cilt tipine uyum sağlaması için özel olarak ayarlanıyor.

SLOGAN "FIGHT FOR NATURAL BEAUTY." DOĞAL GÜZELLİK Mİ VURGULANIYOR?
Alliance doğal güzelliğe ulaşma mücadelesinde acısız, ağrısız, yüzde 100 doğal ve sıfır yan etki ile eşsiz teknolojisini ortaya koyuyor. "Fight For Natural Beauty" sloganı ve çekilen imaj görselleriyle de doğallığı vurguluyor. Ünlü Avusturyalı fotoğrafçı Andreas Bitesnich tarafından çekilen fotoğraflar doğal ve Photoshop'suz.

KAÇ SEANS UYGULAMA ÖNERİYORSUNUZ?
İlk üç seansta ölçülebilir sonuçlar görülüyor. İstenen şekillenme ve etkiye ulaşmak için haftada iki seans, toplam sekiz seans öneriyoruz. Bir seans 30 dakika sürüyor. Ayda bir koruma seansıyla vücut formunuzu kolaylıkla koruyabileceğiniz yıllık plan oluşturabilirsiniz.

HANGİ BÖLGELERE UYGULAMA YAPABİLİYORSUNUZ?
Alliance teknolojisi sarkmış bölgeler, kol içi, bacak içindeki hassas bölgeler, diz kapakları, göbek bölgesi, sırt, simit bölgesi ve komple tüm bacak bölgesinde uygulanarak istenilen pürüzsüz, sıkılaşmış ve incelmiş vücuda sahip olmayı sağlıyor. Ayrıca yüz ve dekolte bölümü için uygulama yapılabilecek başlıkları da mevcut.

BİZE ULAŞIN