Sihirli parmaklar

Fırçalara ihtiyacımız yok, parmaklar ne güne duruyor!

HAZIRLAYAN: KATE FOSTER, STYLING: SARAH GUIDO, FOTOĞRAF: JEFFREY WESTBOOK

BAŞ PARMAK
KULLANIM ALANI
Far

Baş parmağınıza farınızdan alın ve göz kapağınıza göz pınarından sonuna kadar hafif basınçla uygulayın. Bu basınç pigmentasyonu da güçlendirecek.

İŞARET PARMAĞI
KULLANIM ALANI
Ruj

Bu parmak, ruju dudada tampon hareketlerle sabitlemek ve doğal bir bitiş sağlamak için ideal. Üst dudağınızı şekillendirmeniz gerekiyorsa, bunu parmak ucunu kullanarak yapabilirsiniz.

ORTA PARMAK
KULLANIM ALANI
Allık

En doğal allık uygulamasının sırrı burada gizli. Ürünü orta parmaklarınıza alın ve şakaklarınıza kadar nazikçe uygulayın.

YÜZÜK PARMAĞI
KULLANIM ALANI
Kapatıcı

Yüzük parmağı diğer parmaklara göre hayli bağımsız olduğu için hareket ettirmesi oldukça zor. Bu da göz altı gibi hassas bir bölgeye uygulama yaparken gereksiz baskı uygulama ve tahriş etme riskini azaltıyor. Göz altı kapatıcınızı nazikçe yayın.

SERÇEK PARMAK
KULLANIM ALANI
Göz Pınarı Ürünleri

Bunlar aydınlatıcılar ya da yoğun pigmentli simli farlar olabilir. Serçe parmaklarınızı kullanarak göz pınarınızı ve hatta kaş altınızı kolayca, çok fazla dağılmadan aydınlatabilirsiniz. Bu sizi çok daha dinç ve dinlenmiş gösterecek.

AYA
KULLANIM ALANI
Kontur ve Aydınlatma Ürünleri

Yüz şekillendirme öncesi elin en uygun olan bu kısmına bronzer sürün ve elmacık kemiklerinizin altına tampon yaparak uygulayın. Dış kısmına ise higlighter uygulayarak minik vuruşlarla elmacık kemiklerinizin üstünü aydınlatabilirsiniz.

TEMİZ TUTUN!
Uygulama yapmadan önce ellerinizi antibakteriyel bir sabunla yıkayın. Uygulama esnasında ise bir işlemden diğerine geçerken pratik olmak adına yanınızda ıslak mendil bulundurun.


BİZE ULAŞIN