Metal etki

Işıl ışıl, pırıl pırıl metalik renklerin sahneyi terk etmeye hiç niyeti yok! Bu çarpıcı renkleri doğru yerde, doğru şekilde kullanarak makyajda terfi edebilirsiniz.

DERLEYEN: DAMLA DURAK
HAZIRLAYAN: LAUREN BALSAMO
FOTOĞRAF: KARINA TWISS

STROBING'E GÜVENİN
Birkaç damla likit aydınlatıcıyı nemlendiricinize karıştırın ve yüzünüze öyle uygulayın. Fondöteni sürdükten sonra ise yine aydınlatıcı ile yüzün yüksekte kalan burun, elmacık kemiği, kaş altı gibi bölgelerini aydınlatın.

GÖZ KAPAKLARINIZ PARLASIN
Unutmayın; seksi bakışlar sizi daima yukarıya taşır.

DUMANLI GÖZLER
Metalik krem ya da toz bir farı göz kapağından kaş altına kadar uyguladıktan sonra daha koyu ve puslu bir rengi göz kapağınızın uç kısmına uygulayarak dağıtın ve dumanlı bir görünüm yaratın.
KİRPİKLERİ UNUTMAYIN
Kirpiklerinizi mümkün olduğunca koyu bir maskara ile boyayın ve bakışlara derinlik kazandırın.
SIRA GLITTER'DA
Metalik ile yetinmeyin ve glitter'lı bir göz farını göz pınarlarına uygulayarak ışıl ışıl bir sonuç yaratın. Bu gözlerinizi efsane gösterecek!

24 AYAR DUDAKLAR
Parlak renkler dudaklarınızda festival havası yaşatır. İşte üç farklı kullanım:
Ofis Partisi
İddiamızı çok fazla abartmadan da ortaya koyabiliriz. Strobing etkili bir ruju dudaklarınızın belli noktalarına dokundurun ve parmağınızla tampon hareketlerle dağıtın. İşte doğal ışıltı!
Kız Kıza
Eğlence Tamamen metal yansımalı bir ruju tüm dudağınıza uygulayın. Bunun için Nars'ın kalem rujlarından teninize uygun bir renk seçebilirsiniz. Bu tamamen metal dudaklar ışığı yansıtacak ve size oldukça modern bir görünüm katacak.
Çılgın Bir Davet
Üst üste iki farklı metalik rengi uygulayarak holografik efekt yaratabilirsiniz. Bunun için likit rujlar biçilmiş kaftan. Abartılı durur mu diye endişelenmeyin çünkü farklılıklar daima takdir toplar.

BİZE ULAŞIN