Renklere kapılın

Chanel global makyaj direktörü Lucia Pica, bu sezon makyajda renklerin hakimiyetinin olacağını söylüyor. Sarıyı, maviyi, pembeyi ve daha nicesini makyaja nasıl uyarlayacaksınız? Tabii ki bu görünümlerden ilham alarak.

DERLEYEN: DAMLA DURAK
FOTOĞRAFLAR: ANTONIO TERRON
STYLING: SANDRA ESCRINA
MODEL: CLAUDIA GUERRO/TRAFFIC MODELS
FOTOĞRAF ASİSTANI: RODRIGO SIMON
SAÇ-MAKYAJ: IVAN GOMEZ
PRODÜKSİYON: PALOMA MENDES
STYLING ASİSTANI: NATALIA COBV

Yeşil Pus
Artık dumanlı göz makyajını siyah, füme gibi koyu renklerle yapmanın devri kapandı! Yeşilin sonsuz tonundan faydalanabilirsiniz. Bu gözlerinizde çok daha soft ama etkileyici bir görünüm yaratacak. Etkiyi güçlendirmek için göz pınarlarından açık tonda başlayıp dışa doğru koyu gölgelendirme yaparak devam edin ve alt kirpik dibine mutlaka siyah göz kalemi uygulayın.

Üst, Chanel

Volkanik Kırmızı
Dudaklarda kırmızı hakimiyetine hazır olun! Özellikle canlı ve çarpıcı kırmızının kullanımlarına sıkça rastlayacağız. Belirgin kırmızı dudak makyajınızı, yoğun maskara uygulanmış kirpikler ve pembe allık ile tamamlayın. Eğer göz kapaklarınız çok dar değilse, eyeliner çekerek görünümü güçlendirin.

Elbise, Elisabetta Franchi
Halka küpeler, Uno de 50

Akdeniz Mavisi
Mavi ruj bir süredir gündemimizde ancak günlük makyaja eklemek için biraz iddialı olduğunu kabul ediyoruz. Özel bir davete giderken tamamen sade tutacağınız ten makyajınızı deniz mavisi rujla tamamlayabilirsiniz. Böyle ortamlarda farklı renkler hiçbir zaman fazla karşılanmayacaktır.

Üst, Chiara Boni
Küpeler, Anton Henuis

Sıcak Pembe
Pembeyi yanaklarınız ve dudaklarınız haricinde kullanmayı denemediyseniz bu sezon pembe eyeliner ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir! Gözün katlanma bölgesini somon tonlarda far ile belirginleştirdikten sonra pembe eyeliner'ınızı çekip minik bir kuyruk yaratın. Bu kuyruk, gözlerinizi çok daha çekik ve etkileyici gösterecek.

Elbise, Chanel
Küpeler, Dime Que Me Quieres

Güneş Dokunuşu
Ve sıra geldi tırnaklara! Kırmızı, nude ve hatta metalik tırnaklara veda edin. Bu sezon manikürde çok daha pastel renkler göreceğiz. Özellikle sarı, hem çok şık görünüyor hem de enerji veriyor. Yaza olan özlemimizi güneşi anımsatan sarı ile giderebiliriz.

Üst, Alicia Rueda
Gözlük, Chanel

BİZE ULAŞIN