İşte 5 yaş daha genç görünmenin sırrı!

Kim yaşını olduğundan daha genç göstermek istemez ki? Yaşının küçük olması, her kadının hayalidir. Bu hayali gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken ise yazımıza göz atmanız...

Saç renginize dikkat!
Tamamen sarı ya da platin saç renkleri yerine, saçlarınızın arasına altın tonları karıştırmak sizi daha genç gösterir. Gölgeli saçlar doğal görünüm sağlar. Ayrıca kopkoyu saçlarda doğallıktan oldukça uzaktır.

Allık seçimi
Pembe allıklar, elmacık kemiğini aydınlatır ve cildi canlı tutar. Böylece daha genç görünmenize sebep olur. Koyu renkli allıklar ise yaşlı gösterdiği için uzak durmanızda fayda var.

Kapatıcıyla aydınlanın
Gözaltlarınız koy ise aydınlatıcı ile kapamayı denemelisiniz. Göz altı aydınlatıcınızı sadece gözünüze değil burnunuzun iki yanına ve dudak kenarlarınıza da sürebilirsiniz. İşte o zaman yüzünüzdeki canlılığı göreceksiniz.

Dudaklarınızı canlandırın
Yaşlandıkça dudaklar hacmini kaybeder. Bu yüzden parlak pembemsi rujlar daha genç görünmeniz için iyi bir seçim olacaktır. Böylece dudaklarınızın dolgun ve pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Mükemmel göğüsler
İyi bir sütyen seçimi, göğüslerinizi dik ve diri tutar. Ayrıca gövdenizin duruşunu, uzun ve dengeli görünmesini sağlar. Göğüslerinize uymayan bir sütyen kullanmanız sizi yaşlı gösterir. Sütyen vücuda oturmazsa, göğüsler sarkık durur.

Jean seçimi
Jean alırken en az yüzde 2 oranında esnemeye sahip olan jeanlar seçmelisiniz. Özellikle de tamamen koton olmasından uzak durmalısınız.

BİZE ULAŞIN