Hint yağının cilde faydaları!

Hint yağının en etkili olduğu yerlerden biri cildimizdir. Cildinizin pürüzsüz olmasını istiyorsanız hint yağını mutlaka denemelisiniz.

Hint Yağı bakalım cildimizin hangi bölgelerine iyi geliyor?

1-Güzel ve tatlı dudaklar sahip olun!
Hint yağı, dudakları yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve dudaklarınızın güzel görünmesini sağlar. Bir çay kaşığı hint yağını gece uyumadan önce ve sabah dudaklarınıza sürdüğünüzde dudaklarınızın daha dolgun olduğunu göreceksiniz.

2-Koyu kaşlar artık hayal değil!
Birçoğumuzun kaşları seyrektir ve biz kadınlar bu durumdan genellikle şikayetçiyizdir. Kaşlara kontür yaptırmadan önce bir kere daha düşünün ve bu sorunu da kaşlarımıza yatmadan önce Hint yağını düzenli olarak sürerek ortadan kaldırın. Aradaki farkı göreceksiniz.

3-Temizleyici etkisi!
Tonik veya diğer yüz temizleyiciler yerine Hint yağı kullanmak daha sağlıklıdır. Hint yağı, hem ölü hücreleri temizliyor, hem de cildinizin parlak ve bebeksi görünmesini sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey yüz temizleme pamuğunun üzerine birkaç damla Hint yağı dökmeniz ve yüzünüzün her yerine masaj yaparak sürmeniz. Bu işlemden sonra yüzünüzü soğuk su ile yıkayın. Hint yağı, cildinizin çatlamasını önleyecek ve cildinizi bütün kirden arındıracaktır.

BİZE ULAŞIN