Allığınızı doğru sürüyor musunuz?

Allık sürmenin kendine has yöntemleri vardır. Elmacık kemiklerin üzerinden yanaklara kaymadan cildinize uygun tonu kullanarak güzelliğinizi ortaya çıkartabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 19.11.2018 11:20 Güncelleme Tarihi: 19.11.2018 11:20

sürmenin en kolay yolu elmacık kemiklerinize yakın bir noktadan başlayarak dairesel hareketlerle şakaklara doğru ilerlemektir. Önemli olan yüzünüzün şekline uygun fırça seçmenizdir.

KENDİNE UYGUN ALLIK RENGİNİ BUL!

Yanaklara allık sürmenin en temel nedeni, sağlıklı ve canlı görünmektir. Renk, ten renginizde bütünleşmelidir. Soluk ciltler için pembe tonları, buğday tenliler için şeftali ve kayısı tonları, koyu ten rengine sahip olanlar için de mercan renkleri uygundur.

KOYU RENK TERCİH ETMEYİN
Eğer krem allıkları kullanmayı tercih ediyorsanız ürünü yanaklarınıza nokta nokta sürün. Ardından yüzük parmağınızla tampon hareketlerlede allığınızı dağıtabilirsiniz. Tüm yüzünüzde içten gelen bir aydınlık ve renk katmak istiyorsanız doğal ve bütün bir görünüm için açık tonlu allığınızı göz kapaklarınıza da hafifçe uygulayabilirsiniz. Fırçada çok fazla allık birikmemesi ve yanağınızda koyu bir görüntü oluşturmaması için allığınızı fırçaya uyguladıktan sonra hafifçe üfleyebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN