Yüz masajının faydalarını merak ediyor musunuz?

Günlük kişisel bakım rutininizle birlikte her gün yüz masajı uygulamanız cildinizi yeniler. Yüz masajı hem yaşlanma belirtilerini önler hemde kan dolaşımınızı hızlandırır. Güzellik salonlarında para harcamadan evde yapabileceğiniz masajla cildinize olumlu sonuçlar yaratabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 21.11.2018 09:37 Güncelleme Tarihi: 21.11.2018 09:37

İşte yüz masajının olumlu sonuçları...

Kan dolaşımınız hızlanır
Cildinizin kendini yenilemesi için en önemli unsurlardan biri kan dolaşımıdır. Kan dolaşımının hızlı olması cildin sağlıklı olmasını sağlar. Yüzdeki şişkinliğin inmesi için ve cildin canlı kalması için her sabah uyandığınızda kısa bir yüz masajı uygulayabilirsiniz.

Aknelereden kurtulun
Biriken kir ve yağ ile tıkanmış gözenekler akne probleminin en temel sebebidir. Düzenli uygulayacağınız yüz masajı beyaz uçlu aknelerin oluşumunu engeller. Böylece sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşursunuz.

Kırışıklıkları önler
Yüzünüze uygulayacağınız masaj kullandığınız kremlerden daha etkili bir sonuç olur. Düzenli bir şekilde yüz masajı yaparsanız kırışlıklarınızı azaltmış olursunuz.

Cildinizin detoks yapmasını sağlar
Yüz masajı cildinizin canlanmasını sağlamakla birlikte ruhen motive olmak için etkili bir terapi yöntemidir. Cildinizi dinlendirecek ve tazelik kazandırmasına yardımcı olacak detoks tarifleriyle cildinize düzenli masaj uygulayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN