Yeni Nesil French Manikür: Baby Boomer

Uzun yıllar tırnaklarımızın vazgeçilmezi, bakımlı görünümün işareti French manikür geri dönüyor! Evet, buna hazır mısınız?

Giriş Tarihi: 02.01.2019 14:56 Güncelleme Tarihi: 02.01.2019 14:56
Damla Durakİtiraf zamanı: Bir dönem hepimiz tırnaklarımıza French manikür yaptırıyorduk ki son yıllarda bu akım yerini hızla nude renklere ve metalik ojelere bıraktı. (Tabii French ojeden vazgeçmeyen birkaç kişi kalmış olabilir.) İşte unutulmaya yüz tuttuğunu düşündüğümüz uygulama yeniden hayatımıza giriyor. Bu geri dönüşte trendsetter Kim Kardashian'ın parmağının olduğunu tahmin etmek zor değil; Met Gala'ya dikkat çeken French manikürüyle katılıyor ve hatta gururla Katy Perry'e gösteriyor!
MODERN VERSİYON
"Ben asla French maniküre dönmem" diyen ve halen demode bulanlardansanız "baby boomer" adı verilen ve dünyada ciddi bir trend halini alan ombre geçişli örneği de deneyebilirsiniz. Şimdilik bu geçişi evde kendiniz sağlamanız kolay olmayabilir ancak manikürcünüze gittiğinizde o sizin için halledecektir. Son dönemin trendi "modern" French manikür özellikle protez ve akrilik tırnaklarda ciddi anlamda tercih sebebi.
BİZE ULAŞIN