Kusursuz Cildinizle Yaza Damganızı Vurun

Güneş, tüm parıltısıyla şehri ve sahilleri kavururken pantolonlar gardırobun derinliklerine yollanıp yerlerini şortlara, eteklere ve cıvıl cıvıl yazlık elbiselere çoktan bıraktı. Güneşin ve gökyüzünün parıltısına kusursuz cildinizle eşlik etmeniz için Braun her an yanınızda.

Giriş Tarihi: 14.06.2019 15:17 Güncelleme Tarihi: 14.06.2019 15:19

Braun; kişisel bakım ürünlerinde yenilenen güzellik başlıkları ile uzun yaz günlerinde özgüvenle taşıyabileceğiniz kusursuz bir cilt vadederken, güneşin kızgın sıcağına ve yoğun ışıklarına maruz kalan cildinizi de koruma altına alıyor.

Braun Silk-épil 5 Islak ve Kuru, epilasyona yeni başlayan kadınlara özgür olmanın inceliklerini öğretiyor. Islak ortamda yapılan epilasyonun acıyı yüzde 30 oranında azaltması yeni Silk-épil 5'in ıslak çalışmasının en önemli sebebi.

Braun Silk-épil 5 Islak ve Kuru Epilasyon Başlangıç Seti, 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt için ağdanın yakalayamayacağı kısa tüyleri kökünden alır. Yeni kullanıcılar için ideal olan yenilikçi SensoSmart teknolojisi, epilasyonunuzu yönlendirir. Böylece doğru basıncı uygulayarak tek seferde çok daha fazla tüyü kökünden alırsınız¹. Kablosuz ve %100 su geçirmez epilatör, tüyleri nazikçe kökünden almak için banyoda veya duşta kullanılabilir.

SensoSmart™ teknolojisi ile; akıllı bir sensör doğru miktarda basınç uygulayarak epilasyonunuzu tek seferde çok daha fazla tüyü kökünden almak için yönlendirir.

Yeni başlayanlar için başlık; tek bir nazik hareketle tüyleri alır ve epilasyon sağlar, epilasyona alışmanın kolay yoludur.

Islak ve kuru kullanım özelliği ile; sıcak su, banyoda veya duşta gevşemenize yardımcı olarak daha da rahat bir epilasyon sağlar. Akan su altında kolayca temizlenebilir, duşta veya banyoda rahatça kullanılabilir.

Micro-grip teknolojisi; uzun süre kalıcı pürüzsüzlük için tüyleri kökünden verimli biçimde temizler.

BİZE ULAŞIN